Reklama

Młodzież w Bieszczadach ma głos. I pieniądze do wydania

Opublikowano:
Autor:

Młodzież w Bieszczadach ma głos. I pieniądze do wydania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyła trzecia edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w Ustrzykach Dolnych. Młodzież do 14 września może zgłaszać swoje projekty, a na ich realizację mają 25 tysięcy złotych.

Proponowane zadania muszą się mieścić w granicach kompetencji gminy Ustrzyki Dolne (z wyłączeniem zadań dotyczących infrastruktury szkół), a ich realizacja musi się zamknąć w ramach jednego roku budżetowego. Zgłaszane zadanie musi być jednym kompleksowym przedsięwzięciem.

Propozycje zadań mogą być zgłaszane przez co najmniej pięć osób, które w dniu zgłoszenia: są mieszkańcami gminy Ustrzyki Dolne lub są mieszkańcami innej gminy, ale uczą się w szkołach gimnazjalnych lub średnich mających siedzibę na terenie gminy Ustrzyki Dolne i nie ukończyły 20 roku życia. Wśród pięciu osób składających wniosek, co najmniej jedna osoba musi być mieszkańcem gminy Ustrzyki Dolne.

Zadanie zgłoszone przez wnioskodawców musi oddziaływać na całość lub większość młodzieży zamieszkującej gminę Ustrzyki Dolne w takim samym stopniu, niezależnie od miejsca zamieszkania i szkoły.

Weryfikacja zadań potrwa do 28 września.

O wyborze zadań do realizacji – w drodze bezpośredniego głosowania – decydują osoby, które są mieszkańcami gminy Ustrzyki Dolne i nie ukończyły 20 roku życia oraz osoby które są mieszkańcami innej gminy ale uczą się w szkołach gimnazjalnych lub średnich z siedzibą na terenie gminy Ustrzyki Dolne.

Głosowanie odbędzie się 26 października. 

Formularz zgłaszania zadań do zrealizowania w ramach MBO jest dostępny na stronie internetowej www.ustrzyki-dolne.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE