Reklama

Młodzież Ekoballu w rozgrywkach ligowych [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne spotkania w rozgrywkach młodzieżowych za drużynami Ekoballu Stali Sanok. Na pierwszy plan nasuwa się zwycięstwo młodzików młodszych w Lidze Podkarpackiej.

Sanoczanie nie znaleźli jeszcze pogromcy w tym sezonie, choć tym razem nie było zwycięstwo łatwo.
 

 

Ekoball Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna 4-2 (1-2)

Bramki dla sanoczan: 
Jakub Bańczak, Miłosz Tymoczko, Antoni Rajtar, Bartosz Zioło.
 

Siódmy mecz i siódme zwycięstwo młodzików starszych w Podkarpackiej Lidze. Nie było łatwo wywalczyć kompletu punktów, młodzi sanoczanie po kwadransie gry przegrywali już z Nową Sarzyną 0-2.
 

Prawdziwa drużyna pokazuje charakter i swoją wartość w trudnych momentach. Młodzi gracze Ekoballu pokazali na co ich stać, strzelili cztery bramki i rozstrzygnęli kolejne spotkanie na swoją korzyść. Za walkę i ambitną postawę należą im się ogromne brawa.


Ekoball Stal Sanok - Kolejarz Zagórz 1-1 (0-1)

 

Bramka dla sanoczan: 

Stanisław Szeliga

 

Kadra Ekoballu na mecz z Zagórzem: 

Sierota, Pielech, Szeliga, Hałasowski, Rajchel, Wiejowski, Rzyman, Sudyka, Jasion, Rudy, Ziarko, Pajestka, Stroka, Stasicki, Lemko, Gocko, Dygoń

 

W Podkarpackiej Lidze młodzików młodszych Ekoball jedynie zremisował z drużyną z Zagórza. Szkoda tego remisu, tym bardziej, że szans na sięgnięcie po trzy punkty było w tym spotkaniu sporo. 

 

Ekoball Stal Sanok - Sparta Izdebki 1-1

 

Bramka dla Ekoballu:
Alan Głód.

Skład Ekoballu: 2008 - Nataniel Pietrusa (br), Adam Matuszewski, Paweł Kłodowsk, Jakub Folcik, Franciszek Bil. 2009 - Łukasz Gocko, Bartłomiej Rudy. 2010 - Emil Sarama (br), Antonina Nazarko (br), Tymoteusz Bil, Bartłomiej Czopor, Alan Głód, Mateusz Kasperek, Bartosz Kielar, Fabian Łuszcz, Łukasz Mateja. 2011 - Tobiasz Kowalik, Kamil Wiśniewski. 
 

Remis Ekoballu w okręgowej lidze młodzików. Zespół złożony z dzieci z roczników 2008-2011, stawiających pierwsze kroki w rozgrywkach ligowych przed wejściem do ligi wojewódzkiej ma za główne zadanie nabieranie doświadczenia ligowego.
 

Co tydzień spośród kilkudziesięcioosobowej grupy, debiutują w tych rozgrywkach nowe dzieci. Niezwykle istotne jest wdrażanie najmłodszych w rytm meczowy. Spośród sporej grupy młodych zawodników wyklaruje się drużyna, która z sukcesami rywalizować będzie na szczeblu wojewódzkim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE