Reklama

Minister Adamczyk poparł burmistrza Pióro

Opublikowano:
Autor:

Minister Adamczyk poparł burmistrza Pióro - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek (25 października) w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka zjawili się Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury oraz posłowie Bogdan Rzońca i Piotr Uruski, aby poprzeć startującego w drugiej turze wyborów Tadeusza Pióro.

- Sanok jest wielkim placem budowy - od takich słów rozpoczął konferencję Tadeusz Pióro. - W obecnej kadencji na inwestycje przeznaczyliśmy prawie 150 mln złotych, gdzie w poprzedniej było to zaledwie 50 mln złotych.
Burmistrz Pióro zaznaczył, że w Sanoku bardzo dużo się dzieje.
- Budowana jest obwodnica i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie ogłoszony zostanie przetarg na jej drugi etap oraz remont ulicy Krakowskiej i Rymanowskiej.


Minister Adamczyk zapewnił o swoim poparciu dla obecnego włodarza.

- Inwestycje nie byłyby możliwe w takim tempie i czasie, gdyby nie bardzo dobra współpraca Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z samorządem Sanoka, który wykazuje wielką determinację, aby pomóc nam w realizacji zadań. To nasz wspólny, powiem nieskromnie, niezaprzeczalny sukces.


Podkreślił, że rządowi Prawa i Sprawiedliwości zależy, aby wspierać i realizować potrzeby mieszkańców Sanoka. Zaznaczył, że współpraca z burmistrzem Pióro układa się bardzo dobrze, a w innych samorządach bywa z tym różnie. Minister zaapelował do sanoczan o poparcie kandydatury dotychczasowego burmistrza.


Słowa uznania padły również z ust posła Piotra Uruskiego i Bogdana Rzońcy.
- To, że w Sanoku jest mnóstwo inwestycji jest dużą zasługą obecnego burmistrza, który potrafi współpracować z różnymi instytucjami, dzięki czemu do Sanoka płyną olbrzymie pieniądze - mówił poseł Uruski.


- Chcę potwierdzić, że Tadeusz Pióro jest znakomitym burmistrzem - chwalił poseł Bogdan Rzoźca - a Sanok jest faktycznie ogromnym placem budowy. Pieniądze na inwestycje nie trafiły tutaj same, to Tadeusz Pióro wraz z zespołem umiał je pozyskać poprzez skuteczne argumentowanie i redagowanie wniosków. Jest dopiero pierwszą kadencję a już tak wiele zrobił dla miasta. Tylko złośliwi ludzie tego nie zauważają. Tadeusz Pióro jest jedynym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Sanoka - skwitował.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE