Reklama

Mażoretki z zespołu VIVID stanęły na najwyższym stopniu podium w Konkursie "Taneczne Talenty 2019"

Opublikowano: ndz, 24 mar 2019 23:41
Autor:

Mażoretki z zespołu VIVID stanęły na najwyższym stopniu podium w Konkursie "Taneczne Talenty 2019" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 23-24 marca 2019 roku w Świerzowej Polskiej odbył się III Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs "Taneczne Talenty 2019" organizowany przez Studio Tańca "AT DANCE" Tomasza Berkowicza.

Konkurs ten cieszy się ogromną popularnością, czego dowodem jest fakt, iż do Konkursu "Taneczne Talenty" zgłosiło się ponad 2 tys. uczestników, a wśród nich można było podziwiać zespoły także ze Słowacji.

Zespół mażoretek „Vivid” działający przy OSP w Jaćmierzu reprezentowały 3 grupy i każda z nich stanęła na podium! W kategorii „Cheerleading oraz Artystyczny Taniec Akrobatyczny”, która była podzielona na 3 grupy wiekowe dziewczęta z Jaćmierza nie miały sobie równych. Przedszkolaki "Baby Vivid" zajęły 1 miejsce z wyróżnieniem, kadetki "Mini Vivid" - 2 miejsce, natomiast juniorki "Vivid" - 1 miejsce.

Warto również wspomnieć tutaj o osiągnięciach sprzed kilku tygodni. Podczas XIV Przeglądu Zespołów Tańca Sportowego „Zapasy taneczne”, który odbył się 8 lutego w Nisku grupa Kadetek "Mini Vivid" zajęła 2 miejsce, natomiast Juniorki "Vivid" zajęły 3 miejsce.

Nie sposób nie wspomnieć o wielkiej pracy jaką wykonują instruktorka, pani Paulina Baran, która wybiera muzykę i opracowuje choreografię dla wszystkich trzech grup oraz menadżer i opiekun zespołu pani Lucyna Najsarek, zawsze obecna podczas każdego treningu i występu, nieustannie motywuje i wspiera dziewczęta w podejmowanym wysiłku, a przede wszystkim dba o dobre relacje w grupie.

Mażoretki z Jaćmierza ciężko pracują na swoje sukcesy, trenując po kilka godzin tygodniowo. Jednak, jak zauważa instruktorka grupy, to bez wątpienia pozytywna atmosfera treningów i radość ze wspólnie spędzanego czasu daje dziewczętom więcej siły i motywacji podczas zmagań konkursowych, co przekłada się na wyniki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE