Reklama

Kupcy na Stróżowskiej

Opublikowano:
Autor:

Kupcy na Stróżowskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Końcem listopada sanoccy kupcy przeniosą się na stadion przy ulicy Stróżowskiej. Na chwilę obecną w nowym miejscu swoją działalność będzie kontynuowało 75 handlarzy.

Pierwszy rynek zostanie zorganizowany 30 listopada. Na stadionie przygotowano 120 stanowisk.  Jeszcze nie wiadomo, jaka będzie wysokość opłat, jakie handlujący będą musieli uiszczać na rzecz miasta. Radni zadecydują o tym dzisiaj na sesji nadzwyczajnej.

O problemach sanockich kupców zrobiło się głośno, gdy niespodziewanie pojawiła się wiadomość, że bazar przy ulicy Mateusza Beksińskiego zostanie zlikwidowany. Przed handlarzami wyrósł poważny problem, ponieważ w tej trudnej sytuacji nie mieli się gdzie przenieść. Na konkretną pomoc ze strony miasta również nie mogli liczyć.

Wśród radnych rozgorzała burzliwa dyskusja na temat odpowiedniego miejsca dla kupców. Jedni proponowali, żeby przenieść bazar na ulicę Białogórską, inni, aby targ umieścić na działce w pobliżu Carrefoura. Droga do opracowania wspólnego, dobrego rozwiązania okazała się wyboista.

W dramatycznym momencie pomocną dłoń dla handlarzy wyciągnął Jerzy Domaradzki, właściciel Rodzinnego Centrum Rekreacji WIKI, który zaproponował, żeby kupcy przenieśli swoje stanowiska na stadion przy ulicy Stróżowskiej. Taki obrót sprawy okazał się szczęśliwy nie tylko dla handlujących, ale również dla władz Sanoka.

Do korzystania z nowego bazaru zachęca zarówno kupujących, jak i kupców Jerzy Domaradzki, właściciel stadionu. Można się z nim skontaktować pod numerem telefonu: 509 433 209.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE