Reklama

Kronika straży miejskiej: agresywny pacjent, złe parkowanie i awantura w jadłodajni

Opublikowano:
Autor:

Kronika straży miejskiej: agresywny pacjent, złe parkowanie i awantura w jadłodajni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy miejscy mieli ręce pełne roboty. Przed nami podsumowanie interwencji za listopad.

Pijany bezdomny

Na ulicy Mickiewicza przed Sanockim Domem Kultury 2 listopada znajdował się pijany mężczyzna. Skierowany na miejsce patrol straży miejskiej zastał tam 59-letniego nietrzeźwego bezdomnego. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Agresywny pacjent

6 listopada dyspozytor medyczny poprosił o asystę dla Zespołu Ratownictwa Medycznego przy agresywnym mężczyźnie. Strażnicy zabezpieczyli działania ratowników medycznych w miejscu zamieszkania oraz podczas transportu 42-latka na SOR.

Pomogli kobiecie

8 listopada funkcjonariusze, przeprowadzając obchód Śródmieścia, zauważyli na Placu Św. Michała 52-letnią mieszkankę Sanoka, która źle się poczuła i potrzebowała pomocy medycznej. Strażnicy udzielili kobiecie pierwszej pomocy i przekazali ją ratownikom medycznym.

Nabrudził w klatce

18 listopada straż miejska została poinformowana o pijanym mężczyźnie, który w jednej z klatek bloku przy ulicy Cerkiewnej zanieczyszczał fekaliami schody. Na miejscu strażnicy wylegitymowali 45-latka, który za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Szkodliwe spalanie

22 listopada strażnicy przeprowadzili kontrolę posesji przy ulicy Traugutta pod kątem spalania w piecu substancji niedozwolonych. W związku z wykrytymi nieprawidłowościami właściciel posesji otrzymał mandat karny.

Zaparkowała i zablokowała

25 listopada na ulicy Daszyńskiego patrol straży miejskiej interweniował w sprawie niewłaściwie zaparkowanego pojazdu, który zablokował całkowicie dojazd do posesji oraz garaży. Jak się okazało, 19-letnia mieszkanka gminy Rymanów zaparkowała swój samochód jeszcze w godzinach porannych i udała się do pobliskiego centrum handlowego. Kobieta zastała ukarana mandatem.

Awantura w jadłodajni

26 listopada pracownica jadłodajni przy ulicy Sienkiewicza poinformowała strażników, że na terenie obiektu trwa awantura. Skierowane na miejsce patrole ujęły sprawców zajścia, którzy zostali przewiezieni na sanocką komendę. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Na pomoc bezdomnym

W związku ze spadkiem temperatur straż miejska rozpoczęła działania pod kryptonimem "Bezdomny". Funkcjonariusze w ramach służb patrolowych kontrolują miejsca gromadzenia się osób bezdomnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE