Reklama

KRONIKA POLICYJNA

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, w jakich akcjach uczestniczyli sanoccy policjanci w mijającym tygodniu

Kradzież w sieci

W Tarnawie Dolnej 12 grudnia mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił policję, że nieznany mu sprawca poprzez wykorzystanie sieci internetowej dokonał płatności na 139 zł z jego rachunku, w ten sposób okradając go.

Telefon zamiast złomu

Na ulicy Langiewicza w Sanoku 13 grudnia nieznani mężczyźni skupujący złom przywłaszczyli sobie telefon komórkowy marki Huawei wraz z kartą SIM. Sprawcy, wykorzystując chwilową nieuwagę 48-letniego właściciela, zabrali telefon pozostawiony w łatwo dostępnym miejscu.

Kradzież kartą

W Czerteżu 15 grudnia mieszkanka powiatu sanockiego powiadomiła policję, że nieznany jej sprawca w nieuprawniony sposób wszedł w posiadanie danych dotyczących jej konta bankowego, a następnie dokonał płatności kartą na kwotę 169,55 zł, działając na jej szkodę.

Złodziej telefonu

Na ulicy Dworcowej w Sanoku 16 grudnia 21-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zgłosiła na policję, że złodziej przywłaszczył telefon marki Samsung o wartości 1000 zł. Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę i zabrał urządzenie pozostawione bez kontroli.

Nietrzeźwi kierowcy

W Sanoczku 17 grudnia 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym, znajdując się w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.28 mg/l, zaś II - 0.31 mg/l.

Wandal samochodu

Na ulicy Grunwaldzkiej w Sanoku 17 grudnia 47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił policję, że nieznany sprawca za pomocą ostrego narzędzia uszkodził powłokę lakierniczą karoserii pojazdu marki Fiat. Uszkodzone zostały: lewy przedni błotnik, lewe przednie i tylne drzwi samochodu. Wstępna wartość strat została oszacowana na 1500 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE