Reklama

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej rówerów, nękanie, groźby, włamanie na konto internetowe

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej rówerów, nękanie, groźby, włamanie na konto internetowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z czym w tym tygodniu musieli zmierzyć się policjanci z sanockiej komendy? Przekonajcie się, czytając kronikę policyjną.

Złodziej dwóch rowerów

24 lipca 43-letniej mieszkance powiatu sanockiego nieznany sprawca ukradł dwa rowery o wartości 600 zł. Jednoślady były pozostawione przed blokiem przy ulicy Kazimierz Wielkiego w Sanoku.
 
Mordercze zapędy

W Jaćmierzu 25 lipca nieznany mężczyzna groził śmiercią 40-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję, bo boi się, że sprawca spełni groźby.

Groźby i nękanie

Na ulicy Kolejowej w Sanoku 25 lipca pewien mężczyzna groził śmiercią i nękał telefonicznie 30-letnią mieszkankę powiatu sanockiego.

Włamanie na konto

W Sanoku 26 lipca nieznany sprawca złamał elektroniczne zabezpieczenia i uzyskał dostęp bez uprawnienia do konta na portalu społecznościowym mieszkańca powiatu sanockiego

Wypadek przy pracy  

W Stróżach Wielkich 27 lipca doszło do wypadku na terenie zakładu pracy. Kawałek drewna, który został wyrzucony z urządzenia wielofunkcyjnego, ugodził 48-letniego mężczyznę. Pracownik był trzeźwy i przytomny, służby odwiozły do szpitala w Sanoku, gdzie pozostał na obserwacji. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają życiu.

Groźby znajomego

Na ulicy Składowej w Zagórzu 28 lipca pewien mężczyzna groził 40-letniej mieszkance powiatu sanockiego śmiercią.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE