Reklama

KRONIKA POLICYJNA: złodziej przetworów, kieszonkowiec w autobusie i kradzież fiata

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: złodziej przetworów, kieszonkowiec w autobusie i kradzież fiata - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu w powiecie sanockim dochodziło do wielu kradzieży. Nie zabrakło też nietrzeźwych kierowców i kolizji drogowych.

Niebezpieczny znajomy

20 lutego na ulicy Jana Pawła II w Sanoku znajomy 39-letniej kobiety groził jej pozbawieniem życia i zdrowia.

Wandal zniszczył samochód

Na ulicy Topolowej w Sanoku 20 lutego nieznany sprawca oblał jakąś substancją pojazd marki Opel należący do mieszkańca powiatu sanockiego. Straty oszacowano na 600 zł.

Nietrzeźwi kierowcy

W Nowosielcach 20 lutego policjanci zatrzymali kierowcę pojazdu marki Daewoo. 49-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierował w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.36 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na ulicy Lipińskiego w Sanoku 23 lutego funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, 41-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.45 mg/l.

W Nowosielcach 24 lutego kierowca samochodu marki Volkswagen kierował w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.31 mg/l .

Zaatakowany przez nieznajomych

W Mymoniu 20 lutego nieznani mężczyźni zaatakowali i pobili 27-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, gdy ten wracał do domu. Mężczyzna doznał urazu klatki piersiowej oraz głowy.

Kieszonkowiec w autobusie

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 21 lutego w autobusie złodziej ukradł z torebki mieszkanki powiatu sanockiego portfel, w którym było 250 zł oraz dokumenty.

Ucieczka z miejsca zdarzenia

Na ulicy Chełmońskiego w Sanoku 22 lutego kierowca samochodu marki Opel prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i najechał na dwa zaparkowane samochody marki Mercedes i Citroen, które  uszkodził. Po zdarzeniu mężczyzna wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia, pozostawiając pojazd. Po rozpoczętych poszukiwaniach policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn i osadzili go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Badanie na stan trzeźwości wykazało u niego 0,80 mg/l.

Łakomstwo na przetwory

23 lutego złodziej po otwarciu kłódki dopasowanym kluczem z drewnianej szafy stojącej na korytarzu w kamienicy przy ulicy Lwowskiej w Sanoku zabrał słoiki z przetworami oraz pisanki. Straty oszacowano na 120 zł. Kradzież zgłosił 67-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Nieudana kradzież

Na ulicy Jagiellońskiej w Sanoku 23 lutego nieznany mężczyzna przywłaszczył sobie należący do 70-letniej mieszkanki powiatu sanockiego telefon komórkowy o wartości ponad 1600 zł. Policjanci ustalili sprawcę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Odzyskany telefon zwrócono właścicielce.

Złodzieje fiata

Na ulicy Dembowskiego w Sanoku 24 lutego nieznany sprawca ukradł znajdujący się na przyblokowym parkingu pojazd marki Fiat. Właściciel, mieszkaniec powiatu sanockiego, wartość samochodu oszacował na 1000 zł. Ponadto w  pojeździe znajdowały się dokumenty. Policjanci odnaleźli uszkodzony pojazd w Trepczy i zatrzymali dwóch mężczyzn.

Nieuwaga czy alkohol

W Woli Piotrowej 24 lutego 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym marki Volkswagen w stanie nietrzeźwości. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Samochód dachował. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, ale policjanci odnaleźli go. I badanie na stan trzeźwości wykazało 0,59 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Komórkowy złodziej

Na ulicy Kwiatowej w Zagórzu 25 lutego złodziej w nieustalonych okolicznościach zabrał mieszkańcowi powiatu sanockiego telefon komórkowy marki Sony o wartości 450 zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE