Reklama

KRONIKA POLICYJNA: włamanie do sklepu, internetowe oszustwo i nękanie

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: włamanie do sklepu, internetowe oszustwo i nękanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu policjanci z sanockiej komendy otrzymali zgłoszenia od kobiety nękanej na portalach internetowych. Interweniowali również w sprawie włamania do sklepu.

Sieciowe nękanie

W Nowotańcu 27 lutego 33-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zgłosiła policji, że osoba posługująca się pseudonimem uporczywie ją nęka, umieszczając na portalach internetowych komentarze naruszające jej prywatność i zniesławiające jej osobę.

Komórkowy kieszonkowiec

Na ulicy Cegielnianej w Sanoku 28 lutego złodziej ukradł z torebki 31-letniej mieszkanki powiatu sanockiego telefon komórkowy marki Huawei o wartości 700 zł.

Złodziej w sklepie

Na ulicy Kochanowskiego w Sanoku 28 lutego złodziej dostał się do wnętrza sklepu, z którego ukradł 25 butelek alkoholu o łącznej wartości 710,50 zł. Następnie włamywacz uszkodził szufladę kasy fiskalnej, z której zabrał kilkaset złotych.

Internetowe oszustwo

Na ulicy Podgórze w Sanoku 1 marca nieznany sprawca wykorzystał dane osobowe oraz adresowe mieszkańca powiatu sanockiego i wystawił na stronie internetowej towary do sprzedaży. Z tego powodu do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego zgłaszają się kupujący i domagają wydania towarów.

Groźby znajomego

Na ulicy Kasprzaka w Sanoku 4 marca znany 48-letniej kobiecie mężczyzna w czasie rozmowy telefonicznej groził jej najbliższym śmiercią. Groźby wzbudziły uzasadnione obawy, że zostaną spełnione.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE