Reklama

KRONIKA POLICYJNA: skok na ciuch, gapiostwo na drodze i bójki

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: skok na ciuch, gapiostwo na drodze i bójki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z czym w tym tygodniu musieli zmierzyć się policjanci z sanockiej komendy? Przekonajcie się, czytając kronikę.

Zapłacił nieswoją kartą

Na ulicy Robotniczej w Sanoku 18 kwietnia nieznany mężczyzna w sklepie samoobsługowym zabrał kartę bankomatową należącą do 52-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Następnie tą kartą w tym samym sklepie zapłacił za towar 19,99 zł.

Włamanie na konto

W Kostarowcach 18 kwietnia  nieznany sprawca bez upoważnienia przełamał zabezpieczenie i otrzymał dostęp do konta bankowego 23-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Następnie z konta zapłacił na portalu aukcyjnym za towar 196 zł.

Porzucony portfel

Na ulicy Bieszczadzkiej w Zagórzu 18 kwietnia na parkingu sprawca ukradł 800 zł z portfela, który zgubił 26-letni mężczyzna. Opróżniony portfel podrzucono do wiaty na rowery znajdującej się na parkingu.

Zgubny brak uwagi

Na ulicy Przemyskiej w Sanoku 18 kwietnia 66-letni kierowca pojazdu marki Renault nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył pojazdu marki Volvo, którym kierował 21-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, 41-letnia pasażerka volvo doznała urazu głowy i została na obserwacji w szpitalu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Skok na ciuch

Na ulicy Piłsudskiego w Sanoku 19 kwietnia nieznany sprawca wybił szybę, a po wejściu do środka zabrał kilka kurtek, dresów i koszulek o wartości około 2 500 zł. Kradzież zgłosił pracownik ochrony.

Atak nieznajomego

Na ulicy Staszica w Sanoku 22 kwietnia nieznany mężczyzna uderzył dwukrotnie pięścią w twarz 33-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Zaatakowany doznał obrażeń żuchwy.

Pomimo zakazu

W Karlikowie 23 kwietnia 49-letni kierowca samochodu osobowego nie stosował się do sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. 

Nietrzeźwi kierowcy

W Komańczy 23 kwietnia 32-letni mężczyzna kierował samochodem marki Renault pod wpływem alkoholi. I badanie wykazało 0,24 mg/l, II - badanie 0,23 mg/l, zaś III- badanie 0,20 mg/l.

Nie ustąpił pierwszeństwa

Na ulicy Konarskiego w Sanoku 23 kwietnia 24-letni kierowca samochodu marki Volkswagen, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Renault, którym kierował 32-letni mężczyzna. Ponadto w samochodzie marki VW podróżowały dwie pasażerki. W wyniku zdarzenia kobiety przewieziono do szpitala.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE