Reklama

Kronika policyjna. Nietrzeźwi kierowcy, wandale i kurier, który okazał się złodziejem

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna. Nietrzeźwi kierowcy, wandale i kurier, który okazał się złodziejem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z sanockiej komendy mieli w ostatnim czasu dużo pracy. Jakiej? Dowiecie się zaglądając do kroniki policyjnej.

Policja

Sklepowy kieszonkowiec

 16 maja złodziej ukradł portfel 68-letniej kobiecie, która robiła zakupy w sklepie przy ulicy Traugutta w Sanoku. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz 120 zł.

 
Złodziej telefonu

Na ulicy Bieszczadzkiej w Zarszynie 16 maja nieznany sprawca ukradł 49-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego telefon komórkowy marki Huawei o wartości 500 zł.

 
Nietrzeźwi kierowcy


W Bukowsku 16 maja policjanci w czasie kontroli drogowej ujawnili, że 45-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Renault, będąc pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 1.13 mg/l, II - 1.15 mg/l, zaś III - 1.10 mg/l. Ponadto mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do 12 stycznia 2019 r.
 
Zrobiony w bambuko


W Zagórzu 16 maja 44-letniego mieszkańca powiatu sanockiego wprowadzono w błąd co do umowy na wykonanie naprawy samochodu. Incydent miał miejsce w Zagórzu przy ulicy Rzemieślniczej. Usługi nie wykonano pomimo wpłaconej zaliczki oraz zakupu niezbędnych części. Pokrzywdzony straty oszacował na 2849 zł.


Złodziejski połów


W Niebieszczanach 17 maja 36-letni mężczyzna został okradziony przez dostawcę towaru. Poszkodowany na prośbę dostawcy udostępnił mu toaletę we własnym mieszkaniu, a sam przenosił zakupiony sprzęt do swojego samochodu. W tym czasie sprawca, wykorzystując nieuwagę mężczyzny, zabrał z mieszkania 10 tys. zł.

 
Kradzież portfela

18 maja nieznany sprawca włamał się do szafki ubraniowej 38-letniego mężczyzny, skąd zabrał portfel, w którym były dokumenty oraz 160 zł. Incydent miał miejsce w budynku przy ulicy Składowej w Zagórzu.

 
Nieproszeni goście


 18 maja dwaj mężczyźni wtargnęli na posesję 29-letniej kobiety przy ulicy Przelotowej w Besku. Fotografowali nieruchomość. Pomimo kilkukrotnych próśb i żądań ze strony kobiety nie opuścili posesji.

 
Agresorzy w natarciu


Na ulicy Słowackiego w Sanoku 19 maja dwóch nieznanych mężczyzn, poruszających się samochodem marki Audi, zajechało drogę 24-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego. Po wyjściu z samochodu kopali i uderzali w karoserię pojazdu mężczyzny. Straty wstępnie wyceniono na 2000 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE