Reklama

KRONIKA POLICYJNA: jazda na zakazie, kradzież akumulatorów i internetowe oszustwo

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: jazda na zakazie, kradzież akumulatorów i internetowe oszustwo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu kierowcy nie stosowali się do zakazów, złodzieje ukradli m.in. akumulatory i radiostacje, zaś jedna z mieszkanek usłyszała groźby od swojego znajomego.

Wbrew zakazom

Na ulicy Pomorskiej w Sanoku 6 lutego mieszkaniec powiatu sanockiego kierował motorowerem pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Sanoku zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W Nowosielcach 10 lutego policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki BMW, który nie stosuje się do decyzji administracyjnej dotyczącej cofnięcia uprawnień kierowania pojazdami wydanej przez Starostwo Powiatowe w Sanoku.

 

Oszustwo w necie

Na ulicy Witkiewicza w Sanoku 8 lutego doszło do oszustwa. Mieszkaniec powiatu sanockiego kupił towar, za który zapłacił 1050 zł. Po uiszczeniu kwoty nie otrzymał zamówienia. Nie można również ponownie skontaktować się ze sprzedającym.

 

Rowerowy złodziej

Na ulicy Sadowej w Sanoku 8 lutego złodziej po pokonaniu zabezpieczeń włamał się do piwnicy i zabrał rower górski o wartości około 1500 zł.


Kradzież akumulatora

W Bażanówce 10 lutego nieznany sprawca włamał się do wolnostojącego garażu, po czym z wnętrza zabrał akumulator motocyklowy o wartości około 100 złotych. Kradzież zgłosił 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.


Miłośnik radiostacji

Na ulicy Kościelnej w Sanoku 11 lutego nieznany sprawca po pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza budynku. Stamtąd ukradł 21 radiostacji różnych modeli oraz kamizelki oporządzeniowe. Łączna wartość strat wynosi ponad 3 tysiące złotych.


Nietrzeźwi kierowcy

W Woli Sękowej 12 lutego policjanci na drodze publicznej ujawnili, że 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.99 mg/l, zaś II badanie 1.48 mg/l. Ponadto okazało się, że wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Sanoku orzekł zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do dnia 13 listopada 2018 roku.

 

Niebezpieczny znajomy

Na ulicy Kazimierza Wielkiego w Sanoku 12 lutego 38-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że znany jej mężczyzna, przebywając w jej mieszkaniu, groził jej  pozbawieniem życia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE