Reklama

Kronika policyjna. Internetowy złodziej kasy, podpalacz kontenera i groźby z zagranicy

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna. Internetowy złodziej kasy, podpalacz kontenera i groźby z zagranicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu sanoccy policjanci mieli sporo pracy. Jakiej ? Dowiecie się zaglądając do kroniki policyjnej.

Internetowy złodziej kasy

Na ulicy Witkiewicza w Sanoku 26 czerwca nieznany sprawca włamał się na konto bankowe 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Dokonał płatności, posługując się numerem jego karty debetowej, na 2 718,01 zł.
 
Podpalacz kontenera

Na ulicy Cegielnianej w Sanoku 27 czerwca 23-letni mężczyzna umyślnie podpalił kontener na odpady. Wartość strat 49-letnia kobieta, która sprawę zgłosiła na policję, oszacowała na 1 200 zł.  
  
Groźby z zagranicy 

Na ulicy Zamkowej w Sanoku 29 czerwca pewien mężczyzna przebywający poza granicami kraju groził 22-letniej mieszkance powiatu sanockiego. Kobieta sprawę zgłosiła na policję.
 
Atak na kobietę

 
W Sanoczku 1 lipca pewien mężczyzna szarpał i odpychał 31-letnią kobietę, a następnie przewrócił ją na ziemię. Pokrzywdzona doznała licznych otarć i ran.

Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Owocowej w Besku 1 lipca 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 1,76 mg/l,  II - 1,78 mg/l, zaś III - 1,82 mg/l.

Na ulicy Królowej Bony w Sanoku 2 lipca policjanci ujawnili, że 51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Fiat pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0,69 mg/l, zaś II - 0,47 mg/l.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE