Reklama

KRONIKA POLICYJNA: Internetowe oszustwa, nietrzeźwi kierowcy, rozbita głowa i wandale stolików.

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: Internetowe oszustwa, nietrzeźwi kierowcy, rozbita głowa i wandale stolików. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z czym w tym tygodniu musieli zmierzyć się policjanci z sanockiej komendy? Przekonajcie się, czytając kronikę policyjną.

Zamówienia jak kamfora

W Tarnawie Dolnej 25 czerwca jedna z mieszkanek przez internet zamówiła głośnik o wartości 600 zł. Kobieta zapłaciła za towar, jednak do teraz nie otrzymała zamówienia ani też zwrotu pieniędzy. W ubiegłym tygodniu złożyła zawiadomienie o oszustwie internetowym na policję.

W Nowotańcu 9 lipca mieszkaniec powiatu sanockiego za pośrednictwem portalu internetowego kupił telefon marki Samsung o wartości 1500 zł. Zapłacił za niego przelewem. Do teraz nie otrzymał zakupionego telefonu ani zwrotu pieniędzy, a kontakt ze sprzedawcą jest niemożliwy.
 
Butelką w głowę

Na ulicy Rzecznej w Porażu 7 lipca pewien mężczyzna uderzył butelką w głowę 61-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Sprawca groził też mężczyźnie.
 
Oberwane lusterko

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 10 lipca nieznany sprawca uszkodził samochód marki Fiat, obrywając zewnętrzne lusterko. 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wycenił straty na około 1000 zł.
 
Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 11 lipca 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Peugeot pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0,38 mg/l, II - 0,36 mg/l, zaś III - 0,33 mg/l.

W Markowcach 16 lipca nietrzeźwy 47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Skoda. I badanie - 0,30 mg/l, zaś II - 0,27 mg/l.
 
Atak na małolata

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 12 lipca nieznany mężczyzna wyzywał i bez powodu uderzył pięścią w głowę małoletniego syna jednej z mieszkanek powiatu sanockiego, który szedł chodnikiem z kolegą i koleżankami.
 
Rowerzysta z promilami

Na ulicy Bieszczadzkiej w Zarszynie 14 lipca rowerzysta w pewnym momencie przewrócił się i wpadł do rowu. Załoga karetki pogotowia nie stwierdziła żadnych obrażeń u mężczyzny. I badanie alkomatem wykazało 1,14mg/l, II - 1,11mg/l.

Ostrym po karoserii

Na parkingu na ulicy Daszyńskiego w Sanoku 12 lipca nieznany sprawca uszkodził samochód marki Opel, który należy do 36-letniego mieszkańca powiatu leskiego. Tylne drzwi pojazdu wandal przerysował ostrym narzędziem. Straty oszacowano na 700 zł.
 
Wybita szyba

Na ulicy Rzemieślniczej w Sanoku 15 lipca nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie marki Mercedes i z pojazdu zabrał głośniki oraz radioodtwarzacz. Ponadto z komory silnika ukradł akumulator. Wartość strat mieszkaniec powiatu sanockiego wycenił na około 500 zł.
  
Wandale stolików

Na ulicy Starowiejskiej w Besku 17 lipca nieznani sprawcy umyślnie zniszczyli sześć stolików o łącznej wartości 1800 zł. Sprawę zgłosił 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE