Reklama

Kronika policyjna. Groźby, wandale, złodzieje i pacjent z amfą

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna. Groźby, wandale, złodzieje i pacjent z amfą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W jakich sprawach interweniowali sanoccy policjanci w ubiegłym tygodniu ? Przekonacie się czytając kronikę policyjną.

Groźby znajomego
 
Na ulicy Bieszczadzkiej w Zarszynie 19 czerwca pewien mężczyzna groził 36-letniemu mieszkańcowi powiatu krośnieńskiego.

W Sanoku na ulicy Jagiellońskiej 21 czerwca pewien mężczyzna groził 40-latkowi i jego synowi pozbawieniem życia i zdrowia.

Na ulicy Stróżowskiej w Sanoku 22 czerwca pewien mężczyzna nękał mieszkankę powiatu sanockiego i groził, że pozbawi ją życia i zdrowia.
 
Złodziej fotelika

21 czerwca złodziej ukradł fotelik do karmienia dziecka wraz z podnóżkiem z piwnicy budynku przy ulicy Witkiewicza w Sanoku. Stratę mieszkanka powiatu sanockiego szacuje na 1 000 zł.

Wandal samochodu
 
Na ulicy Langiewicza w Sanoku 22 czerwca nieznany sprawca uszkodził samochód marki BMW należący do 22-letniego mężczyzny. Wandal porysował ostrym narzędziem karoserię  pojazdu. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na około 4 500 zł.
 
Pacjent z amfą

23 czerwca 21-letniemu pacjentowi, który był przyjmowany do szpitala przy ulicy 800-lecia w Sanoku, wypadł z kieszeni pojemnik z zawartością białej substancji. Po zbadaniu testerem okazało się, że to amfetamina lub metaamfetamina. Ilość zabezpieczonej substancji wyniosła 0,59 g. Ponadto 21-latek znieważył wulgaryzmami osobę z personelu medycznego, a także groził i zaatakował ją.
 
Kradzież znaków
 
W Odrzechowej 25 czerwca skradziono trzy znaki drogowe o wartości 558 zł. Prawdopodobnie ten sam sprawca uszkodził ogrodzenie posesji, rozrywając siatkę i wyłamując słupki. Wartość zniszczeń pokrzywdzona wyceniła na 1000 zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE