Reklama

Korso na weekend

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wystawa Bożonarodzeniowa

Wójt gminy Zarszyn oraz Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich "Gniewoszanki" serdecznie zapraszają do udziału w Wystawie Bożonarodzeniowej, która odbędzie się w dniach 16 i 17 grudnia w Sali Domu Kultury w Nowosielcach. Uroczyste otwarcie  wystawy nastąpi 16 grudnia (niedziela) o godz. 15.  Wystawa będzie również czynna 17 grudnia w godz. 9 -15.

Jarmark Bożonarodzeniowy

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich na Rynek Galicyjski w Sanoku na VIII Jarmark Bożonarodzeniowy. Początek o godzinie 11. Jak co roku nie zabraknie żywej szopki, gdzie Dzieciątko otoczone jest zwierzętami, a obok kolędują aniołowie (z II LO). Oczywiście nie zabraknie Kół Gospodyń Wiejskich i Centrum Integracji Społecznej z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi i świątecznymi. Na stosikach wokół Rynku znajdą się ozdoby choinkowe, miody, upominki pod choinkę, ale też wędliny. Kto chciałby samodzielnie przygotować ozdoby na choinkę, będzie miał możliwość w budynku edukacyjnym, gdzie pracownicy MBL zorganizowali warsztaty, zobaczyć, jak to się robi.

O godzinie 13 swoją wizytę zapowiedział Święty Mikołaj.

Jarmark w Lesku

Oficjalne rozpoczęcie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Lesku nastąpi 21 grudnia o godzinie 16. W programie wspólne kolędowanie z chórem ze Szkoły Podstawowej w Lesku oraz koncert uczniów z Niepublicznej Szkoły Muzycznej w Lesku. Będą również życzenia, świąteczne światełko pokoju i konkurs na najciekawsze przebranie aniołka, diabełka oraz zespołu kolędniczego.

Na stoiskach będzie można znaleźć m.in. ręcznie robione ozdoby świąteczne, choinki, ciepłe dania, domowe wypieki, karpia, a także prezenty pod choinkę.

Zapraszamy!

True Story

Biuro Wystaw Artystycznych Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż Sylwestra Stabryły "True Story". Odbędzie się on 14 grudnia o godzinie 18 w BWA (Rynek 14). Wystawa potrwa do 4 stycznia 2019 r. 

Sylwester Stabryła - urodzony w 1975 roku. Absolwent Katedry Sztuki Politechniki Radomskiej (2002 r.). Dyplom z malarstwa – prof. Andrzej Gieraga, aneks z grafiki – prof. Krzysztof Wyzner. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem i wieloma innymi niepotrzebnymi rzeczami. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju i  zagranicą, zdobywca nagród i wyróżnień między innymi: Grand Prix "Materia Medicinalis, Materia Artificialis" (2011), Nagroda Specjalna na Międzynarodowym Triennale Malarstwa Srebrny Czworokąt (2015). Mieszka i pracuje w Sanoku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE