Reklama

Korso na weekend

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, gdzie ciekawie spędzisz wolny czas w najbliższy weekend.

ECHO - modelka o Bogu!

W najbliższą sobotę, 17 listopada, w kościele oo. Franciszkanów w Sanoku o godz. 19.30 odbędzie się kolejne czuwanie Echo. Swoją historię przedstawi Anna Golędzinowska, była polska modelka, aktorka i prezenterka telewizji we Włoszech, przez trzy lata narzeczona siostrzeńca premiera Włoch Silvo Berlusconiego. Jej życie było jednak koszmarem, wpadła w ręce włoskiej mafii, była wykorzystana, weszła w świat show-biznesu. W momencie największego kryzysu ukazał się jej święty O. Pio. Wtedy rozpoczął się proces jej nawrócenia. Przez trzy lata mieszała w Medjugorje. Założyła ruch Czystych Serc, promujący czystość przedmałżeńską. Obecnie jest szczęśliwą mężatką i nie rozstaje się z różańcem. Do Sanoka przywiezie ze sobą książkę "Ocalona z piekła", opisującą jej życie i drogę do Boga.

Ustrzycka Senioriada

17 listopada w Ustrzycki Domu Kultury o godzinie 16 swoje "pięć minut" będę mieli seniorzy. W tym dniu odbędzie się VI Ustrzycka Senioriada. W programie między innymi: wystawa rękodzieła artystycznego, występy zespołów muzycznych i solistów, duża dawka satyry i humoru oraz moc niespodzianek. Na VI Ustrzycką Senioriadę zapraszają burmistrz Ustrzyk Dolnych, Ustrzycki Dom Kultury oraz Klub Seniora Radość Życia.

Podkarpacka Liga Pływacka

18 listopada, w niedzielę, o godzinie 9.30 w Zespole Basenów Delfin w Ustrzykach Dolnych odbędzie się Podkarpacka Liga Pływacka. Młodzi zawodnicy wezmą udział w wyścigach indywidualnych oraz sztafetach dziewcząt i chłopców w kategoriach: Kategoria I - roczniki 2010 i młodsi, Kategoria II roczniki 2008-2009, Kategoria III 2006-2007, Kategoria IV 2003-2005.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE