Reklama

Korso na weekend i nie tylko, czyli imprezy w Sanoku i Bieszczadach

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend i nie tylko, czyli imprezy w Sanoku i Bieszczadach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Moje fascynacje

Zapraszamy na wystawę fotografii Klubu Fotografików Sanockich Osiedlowego Domu Kultury "Puchatek" zatytułowaną "Moje fascynacje". Wystawa potrwa do 30 marca. Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1.

 

Misterium Męki Pańskiej

Gminny Ośrodek Kultury oraz parafia w Besku zapraszają 25 marca o godz. 19.00 na Misterium Męki Pańskiej. W rolach głównych wystąpią mieszkańcy gminy Besko. Miejsce: sala widowiskowa GOK.

Misterium będzie też wystawione w Bieszczadzkim Domu Kultury w dniach 25 i 26 marca o godz. 19. Na widowisko zaprasza Parafialna Grupa Ruchu Apostolstwa Młodzieży.

 

Wielkanocne cudeńka

 

Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza do wzięcia udziału w wystawie rękodzieła "Wielkanocne cudeńka". Wystawa odbędzie się w Małej Galerii BDK w dniach 26 i 27 marca. Prace należy dostarczyć do 23 marca w godzinach 8-15.

Bartosz Rejmak

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku zaprasza na niezwykłą wystawę. Już 24 marca o godz. 17.

 

Ekstremalna Droga Krzyżowa

 

23 marca o godz. 23 wyruszy III Bieszczadzka Ekstremalna Droga Krzyżowa na trasie Lesko-Bóbrka. Szczegóły można poznać w Domu Katechetycznym w Lesku.

Chaos

Osiedlowy Dom Kultury "Puchatek" Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza na wystawę malarstwa "Chaos". Autorami wystawy są Aneta Rygliszyn i Mateusz Kulikowski. Wernisaż już 7 kwietnia (sobota) o godz. 17. Wystawa będzie czynna do 21 kwietnia w godz.14 - 19.

Spotkanie lotnicze "Moje niebo"

 

Piotr to szybownik, fotograf i geograf. Pochodzi z Podhala. W Bieszczady przybył z misją reaktywowania przedwojennego szybownictwa. Specjalizuje się w lotnictwie górskim. Spotkanie lotnicze odbędzie się 23 marca o godz. 18 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Wstęp bezpłatny.

 

Krzyż - znakiem służby i ofiary

Nabożeństwo drogi krzyżowej i eucharystia w intencji służb mundurowych województwa podkarpackiego będzie miała miejsca w Zwierzyniu-Myczkowcach 23 marca o godz. 13.45.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE