Reklama

Korso na weekend, czyli jakie imprezy szykują się w najbliższym czasie

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend, czyli jakie imprezy szykują się w najbliższym czasie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dni Sanoka, koncerty, wernisaże oraz pikniki, to wszystko już podczas najbliższych dni.

Wernisaż Zdzisława Twardowskiego

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku 15 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż malarstwa Zdzisława Twardowskiego. Wystawa czynna do 31 lipca.
 

Biała sobota w Sanoku

W najbliższą sobotę, 16 czerwca, od godziny 9.00 do 15.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań w Konsylium przy ulicy Witkiewicza 5 w Sanoku. W ofercie badania z zakresu: chirurgii naczyniowej, dermatologii, diabetologii, gastroenterologii, ginekologii, pulmonologii i reumatologii. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu: 13 440 32 20 oraz 13 440 32 40 w godzinach od 9.00 do 13.00. Liczba miejsc ograniczona. Bez rejestracji można zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi i poziom cukru we krwi, a także uzyskać porady dietetyczne. Na uczestników czekają niespodzianki.

 
Festyn strażacki i Dzień Dziecka w Pobiednie

Rada sołecka, OSP Pobiedno i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi zapraszają na festyn strażacki i Dzień Dziecka, który odbędzie się 16 czerwca o godzinie 14.00 w Pobiednie. W programie: darmowe atrakcje dla dzieci, turnieje piłki nożnej szkół piłkarskich z gminy Bukowsko, lody, wata cukrowa, popcorn, grill i moto atrakcje. Gościem specjalnym będzie poseł Piotr Uruski. Wieczór zakończy się zabawą z zespołem TWA.

 
120-lecie OSP Posada Jaćmierska

W Posadzie Jaćmierskiej strażacy 17 czerwca będą świętowali 120-lecie swojego istnienia. Zabawa rozpocznie się o godzinie 14.30 na placu w pobliżu Domu Strażaka w Posadzie Jaćmierskiej. W programie obok części oficjalnej zaplanowano koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Jaćmierz, pokaz taneczny w wykonaniu mażoretek Vivid, występ uczniów Szkoły Podstawowej w Jaćmierzu oraz występ kapeli Lisznianie, a także wiele atrakcji dla dzieci. Na koniec zabawa taneczna przy muzyce zespołu "Quartet".

 
Koncert FTT FLAMENCO

Sanocki Dom Kultury zaprasza 16 czerwca na godzinę 18.00 na koncert Formacji Tańca Towarzyskiego Flamenco. Gościnnie wystąpią ZTL Sanok oraz zespół Omega z Chorkówki. Wstęp wolny.


Koncert CelloManiax kwartet wiolonczelowy

Sanocki Dom Kultury zaprasza 17 czerwca na godzinę 18.00 na koncert CelloManiax kwartet wiolonczelowy. Zespół tworzy czterech wiolonczelistów. Repertuar to w przeważającej mierze autorskie kompozycje. Bezpłatne wejściówki do odebrania w SDK.

 
Dni Sanoka

W najbliższy weekend, 16-17 czerwca, zapraszamy na Dni Sanoka na sanockie Błonia. W sobotę, 16 czerwca, zabawa rozpocznie się od 15.00. Łukasz Sabat Electro rozgrzeje publiczność podczas Eksplozji Kolorów. Barwne kolory wystrzelą punktualnie o 16.00, 17.00 i 18.00. O 19.00 rozpocznie się plenerowa dyskoteka. Na scenie wystąpią: Łobuzy, Shantel (godz. 20.30), Marcus P (godz. 22.00) oraz Power Play (godz. 23.30).

Natomiast 17 czerwca nad Sanem zabrzmi niesamowita muzyka. Przed publicznością wystąpią: sanoczanin Łukasz Sabat, wokalista i multiinstrumentalista (godz. 16.00); Sound`n`Grace - najbardziej rozpoznawalny polski chór z piosenkami "100", "Idealnie", "Horyzonty" (godz. 17.00); Joe Cocker Project - profesjonalni muzycy grający fenomenalne przeboje znanego wszystkim Joe Cockera –  (godz. 19.00). Wszyscy znają piosenki Kuby Sienkiewicza – "Co ty tutaj robisz", "Kiler", "To już jest koniec"– te i inne utwory usłyszymy podczas koncertu Elektrycznych Gitar (godz. 21.00).

Przez weekend przewidziano sporo atrakcji: strefę dla dzieci, wesołe miasteczko, gastronomię, wiele atrakcji, konkursów, gier i zabaw. Chętni będą mogli także poszukać "Skarbów Królowej Bony". Będzie to pierwsza gra terenowa skierowana do wszystkich, a w szczególności rodzin. Informacje na jej temat znajdziecie na Facebooku na stronie Urzędu Miasta Sanoka.

 
Bieszczadzkie Lato z Książką

Zapraszamy do Leska na 12. Bieszczadzkie Lato z Książką. Start o 10.00. W programie: kiermasz książek na Małym Rynku, spotkania z: pisarzem Wojciechem Widłakiem, prof. Jerzym Bralczykiem, prof. Michałem Kleiberem, Bogdanem Szymanikiem, rysownikiem i satyrykiem Henrykiem Sawką, powieściopisarzem Zygmuntem Miłoszewskim, Lucyną Kirwil oraz dziennikarzem telewizyjnym Maciejem Wierzyńskim. W Bieszczadzkim Domu Kultury o godzinie 19.00 koncert Renaty Przemyk.
 

Piknik rodzinny w Komańczy

Gmina Komańcza zaprasza 17 czerwca na Piknik rodzinny w Szkole Podstawowej w Komańczy. Start o 15.00. W programie część artystyczna, gry i zabawy sprawnościowe, strażacki tor przeszkód, zjeżdżalnie, tyrolka, big ballers, bungeerun, warsztaty tańca z ogniem, przejażdżki konne, malowanie twarzy, slackline, pokaz rzeźbienia pilarką mechaniczną w drewnie, loteria fantowa, kiermasz ciast, kiermasz książek i poczęstunek dla uczniów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE