Reklama

Korso na weekend, czyli gdzie warto pojechać

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend, czyli gdzie warto pojechać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdźcie poniżej, gdzie warto udać się na majówkę.

Kulturalna majówka

Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza 30 kwietnia o godz. 19 na wieczór autorski z poezją Jakuba Domoradzkiego z oprawą muzyczną Sławka Agrestha Tomczyka. 1 maja  o godz. 8 rozpocznie się dzień kwiatów (sprzedaż sadzonek przy parkingu GCKiE w Cisnej), a o godz. 13 zapraszamy na Swojskie Klimaty z Zespołem Ludowym "Łopienka". 2 maja o godz. 19 wystąpi Aldaron i Jarecki (wstęp 20 zł), zaś 5 maja o godz. 19 będzie wystawiony spektakl "Requiem dla gospodyni" w wykonaniu teatru Sioło.

Obchody 3 maja

Znamy program obchodów 3 maja w Sanoku. O godz. 11 będzie odprawiona uroczysta msza święta w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w intencji Ojczyzny i Twórców Konstytucji z udziałem: przedstawicieli władz powiatowych, miejskich i gminnych, kompanii reprezentacyjnej 21 batalionu logistycznego 21 BG, pocztów honorowych i sztandarowych, Zespołu "Soul" i chóru "Sonores" oraz Górniczej Orkiestry Dętej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Sanoku. Po mszy nastąpi złożenie pod Krzyżem Pamięci wspólnego wieńca przez starostę sanockiego, burmistrza Sanoka i wójta gminy Sanok, przejście ulicami: Grzegorza z Sanoka, Kościuszki pod pomnik Tadeusza Kościuszki. Tam uroczystość  rozpocznie się od hymnu narodowego, następnie będą przemówienia, Apel Pamięci, salwa honorowa ku czci bohaterów, złożenie wieńców i wiązanek, a zakończy się odśpiewaniem pieśni Wojska Polskiego.

Zawody wędkarskie

Koło Wędkarskie nr 3 w Sanoku serdecznie zaprasza na zawody wędkarskie o "Puchar Burmistrza Miasta Sanoka", które odbędą się 27 maja. Organizatorzy kierują zaproszenie do zakładów pracy i instytucji.

Udział w zawodach mogą brać trzyosobowe drużyny. Termin zgłoszenia mija 10 maja. Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie do ogólnej puli nagród rzeczowych, darowizn etc. ufundowanych przez dany zakład pracy czy instytucję. Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie: 731 155 690 (Marcin Górnik), 605 884 680 (Emil Drag).

Zawody odbędą się zgodnie z regulaminem PZW. Głównym wyróżnieniem jest "Puchar Burmistrza Miasta Sanoka".

Zatańcz

Osiedlowy Dom Kultury "GAGATEK" zaprasza do udziału dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy lubią tańczyć i chcą zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Na  zgłoszenia organizatorzy czekają do 7 maja, zaś konkurs odbędzie się 18 maja.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.gagatek.sanok.pl.

Na czterech łapach

Osiedlowy Dom Kultury "GAGATEK" i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS zapraszają dzieci przedszkolne, szkolne oraz młodzież gimnazjalną i licealistów do udziału w I edycji konkursu plastycznego "Na czterech łapach". Temat konkursu brzmi: "Mój zwierzęcy przyjaciel". Prace można składać do 11 czerwca.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE