Reklama

Kontrowersje wokół radnego

Opublikowano:
Autor:

Kontrowersje wokół radnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatnia sesja w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz miała spokojny przebieg. Podjęto kilka uchwał przegłosowanych jednogłośnie. Gorąco zrobiło się dopiero podczas wolnych wniosków i zapytywań.

Głosu udzielono Annie Łukowskiej, sołtysce Morochowa. Na wstępie podziękowała radzie i burmistrzowi za dotychczasową pomoc. Wyraziła nadzieję na dalszą owocną współpracę, po czym przeszła do sedna. Jak twierdzi, zaniepokoiły ją doniesienia mieszkańców osiedla Pod Klasztorem-Skowronówka.

Skarga na radnego
– Przychodzę ze sprawą, która nie dotyczy mojego sołectwa. Ale jako rodowita mieszkanka gminy Zagórz nie mogę przejść wobec tego obojętnie. Rozmawiam nie tylko z mieszkańcami z mojej miejscowości, ale również z ludźmi z innych sołectw i osiedli – powiedziała. – Doszła do mnie skarga mieszkańców osiedla Pod Klasztorem-Skowronówka, dotycząca nieobecności radnego Rafała Kielara. Uważają oni, że radny ten nie mieszka ani nie przebywa już na terenie gminy Zagórz. Jeżeli jest to prawda, to czy nadal może sprawować mandat radnego? – zwróciła się do Jana Różyckiego, przewodniczącego rady.

Więcej w 18 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE