Reklama

KOMENTARZE POWYBORCZE: Józef Orłowski: "Nasz Komitet Prawa i Sprawiedliwości osiągnął ogromny sukces"

Opublikowano:
Autor:

KOMENTARZE POWYBORCZE: Józef Orłowski: "Nasz Komitet Prawa i Sprawiedliwości osiągnął ogromny sukces" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Józef Orłowski z Komitetu Prawa i Sprawiedliwość w walce o fotel burmistrza Leska osiągnął drugi wynik (1257 głosów), przegrywając jedynie z Adamem Snarskim (1670 głosów). Mieszkańców gminy Lesko czeka więc druga tura wyborów.

Nasz Komitet Prawa i Sprawiedliwości osiągnął ogromny sukces. Do rady miasta wprowadziliśmy ośmiu radnych, co oznacza że mamy większość w radzie gminy. Nie ograniczają nas zatem żadne koalicje. Ten sukces jest odzwierciedleniem prezentowanego przez Komitet Prawa i Sprawiedliwości programu, który jest realny i oparty na możliwościach gminy, wpisuje się on również w programy rządowe, a co za tym idzie zapewnia ich realizację poprzez współfinansowanie. To, że ja przeszedłem do drugiej tury, uważam za nasz wspólny sukces. Nie byłoby to możliwe, gdybym nie zdobył zaufania moich wyborców, za co szczerze dziękuję.

Oddane przez wyborców głosy są potwierdzeniem tego, że tworzymy dobrą i zgraną drużynę doświadczonych ludzi. Przypomnę, że przez ostatnie osiem lat byłem radnym powiatowym, zdobyłem cenne umiejętności w pracy samorządowej, a przez siedemnaście lat zarządzam jednostką, czym mój kontrkandydat nie może się pochwalić. Poza tym z jego ugrupowania do rady gminy weszło tylko trzech radnych. Jest to zdecydowanie za mało, aby skutecznie zarządzać gminą.

Niemniej gratuluję mojemu kontrkandydatowi uzyskanego poparcia, szanuję go i doceniam jego udział w wyborach. Wierzę jednak, że w drugiej turze to ja zdobędę zaufanie wyborców i będę mógł realizować założony program, tak by miasto i gmina Lesko mogły w pełni się rozwijać dla dobra swoich mieszkańców.

Mamy już większość w sejmiku, mamy też większość w powiecie a także w gminie, dopełnieniem sukcesu niech będzie wybór mojej osoby na burmistrza miasta i gminy Lesko. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie i proszę o oddanie głosu na moją osobę.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE