Reklama

Kobiety na oddziałach onkologicznych otrzymały dziś upominki

Opublikowano:
Autor:

Kobiety na oddziałach onkologicznych otrzymały dziś upominki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 8 marca ponad czterysta kobiet przebywających na oddziałach onkologicznych otrzymało upominek od Stowarzyszenia Sanitas. To symboliczna "Przesyłka od serca" oraz kosmetyk.

Stowarzyszenie Sanitas rusza z kolejną, spontaniczną akcją. Tym razem jest ona uzupełnieniem wieloletniej akcji  "Piękna w Chorobie".

- Chcemy, żeby każda kobieta w tym trudnym momencie, jakim jest walka z chorobą nowotworową, nie zapominała o sobie, swojej wyjątkowości - mówi Anna Nowakowska z Sanitasu. - Nie jest łatwo czuć się piękną, gdy wszystko zdaje się walić. Do tego zmęczenie i ból. To serduszko to sygnał, taka lampka,  która ma przypominać "Jesteś Piękna", nie  jest ważne, co się dzieje - jesteś piękna i wyjątkowa. Nie tylko zewnętrznie, ale też wewnętrznie. Piękno to siła, charakter. A tych również nie może zabraknąć w czasie zmagań z chorobą.

Makijaż, pomalowane paznokcie, ładna piżama czy kolorowa chusta to zbroja, w której łatwiej stawać do walki, która dodaje odwagi i siły. Organizatorom zależy, aby kobiety zadbały o siebie, nie żyły tylko szpitalem, leczeniem, zmianami w ciele.

- Chciałabym, aby każda kobieta z onkologii, patrząc na wręczone przez nas serduszko, przypomniała sobie, jaka była przed chorobą i pomyślała, jaka będzie po niej - mówi Joanna Cieśla z Sanitasu. - A będzie silniejsza, może trochę bardziej szalona i jeszcze piękniejsza. To serce wykonane naszymi rękami z całą miłością i pozytywną energią, jaką mamy - ono jest drogowskazem - zaznacza.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE