Reklama

Karolek potrzebuje Twojej pomocy! Przyłącz się do walki o jego serduszko

Opublikowano:
Autor:

Karolek potrzebuje Twojej pomocy! Przyłącz się do walki o jego serduszko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Karolek za 3 tygodnie skończy 6 lat najpiękniejsze lata dzieciństwa ma przed sobą. Tych kiedy źle się czuje, kiedyś nie będzie pamiętał, a my wierzymy że wygramy z czasem i Karolek będzie zdrowy.

Obecnie dokumentacja medyczna Karola jest już w Klinice Kardiochirurgii w Munster po pierwszej rekonstrukcji wyników badań serca powołano kolejny zespół kardiologów w celu podjęcia właściwych decyzji dotyczących leczenia.

Polskie dzieci mogą tam liczyć na przyjęcie, ale tylko wtedy gdy zrobi się wolne miejsce. Wszystko ma swój czas niestety dla nas to ciągły strach o jutro żeby wygrać z czasem. Karolek często wybudza się nocą z bólem w klatce piersiowej średnio co dwie godziny, trudno jest patrzeć na cierpienie dziecka dlatego wymaga stałego monitorowania serduszka. Ostatnio Karolek gorzej się czuje nie tylko sinieje wokół ust, ale teraz i usta nie dają zapomnieć o chorobie ani na chwilę. U dziecka dodatkowo stwierdzono astmę oskrzelową, przewlekłe zapalenie krtani i nawracające zapalenia płuc. Dziecko jest pod stałą opieką medyczną kardiologa, kardiochirurgia oraz pulmonologa.
Na stronie https://pomagam.pl/leczeniekarolka trwa zbiórka dla maluszka.

Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach - Z wyrazami szacunku Anita i Kamil rodzice Karolka.

O Karolku pisaliśmy wcześniej TUTAJ

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE