Reklama

Kandydat SLD powalczy o fotel burmistrza: "Moje serce jest po lewej stronie"

Opublikowano:
Autor:

Kandydat SLD powalczy o fotel burmistrza: "Moje serce jest po lewej stronie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Robert Płaziak, dyrektor leskiego szpitala, kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na burmistrza Sanoka.

Bezpartyjny kandydat wystartuje z ramienia SLD. - Chcę, aby urząd i burmistrz byli dla ludzi. Otworzę drzwi urzędu, tak, aby każdy mieszkaniec mógł przyjść i porozmawiać, abyśmy wspólnie rozwiązywali problemy sanoczan. Nie będę rządził, a służył mieszkańcom, bo praca w samorządzie to służba. Chcę współpracy z moimi kontrkandydatami, bo tylko tak możemy myśleć o rozwoju miasta. Ja nie uprawiam polityki spalonej ziemi. Wierzę w Sanok i jego mieszkańców - mówił Robert Płaziak podczas dzisiejszej konferencji prasowej. 

- Chciałbym, aby Sanok był miastem ambicji, rozwoju i technologii. Aby oprócz inwestycji, nasze miasto nastawiło się jeszcze właśnie na wspomniany rozwój. Chcę, aby mieszkańcy mieli wpływ na jego budżet i realizowane inwestycje i aby młodzi ludzi wiązali swoje życie z tym miastem - zaznaczył.

- Jestem konserwatystą jeżeli chodzi o rodzinę, liberałem jeśli chodzi o gospodarkę, ale serce mam jak wszyscy po lewej stronie - dodał. 

SLD wystawi także swoich kandydatów w wyborach do rady miasta i powiatu. 

To czwarty pretendent do fotela burmistrza Sanoka. W jesiennych wyborach o miano gospodarza miasta powalczą obecny burmistrz Tadeusz Pióro (PiS), Jakub Osika, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku (Demokraci Ziemi Sanockiej) oraz Tomasz Matuszewski, były dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku (Łączy nas Sanok). 

Wybory na burmistrza odbędą się 21 października. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE