Reklama

Jej Misiowatość Cisna

Opublikowano:
Autor:

Jej Misiowatość Cisna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wizerunek niedźwiadka znalezionego kilka miesięcy temu w Bieszczadach będzie widniał na dziecięcych ubraniach hiszpańskiej marki Don Vittorio Prestige.

Popularność uroczego misia wciąż rośnie. W ostatnim czasie Cisną zainteresował się właściciel hiszpańskiego konsorcjum odzieżowego. Właścicielem marki jest Polak pochodzący z Bieszczad. W Hiszpanii założył dobrze prosperującą firmę, która produkuje luksusowe ubrania dla dzieci. Jak się okazuje, niedźwiedzica skradła także jego serce. W zamian za użyczenie jej podobizny zobowiązał się do wybudowania wybiegu dla tamtejszych zwierząt. Wartość inwestycji wynosi ponad 700 tysięcy złotych.

Na szczęście Cisna ma już za sobą najtrudniejsze chwile w swoim życiu. W kwietniu zziębnięta i osłabiona została znaleziona przez bieszczadzkich ratowników, którzy przetransportowali ją do przemyskiego ośrodka leczniczego dla zwierząt. Stamtąd trafiła do poznańskiego zoo. Ważyła wówczas zaledwie 3 kilogramy. Od tamtego czasu znacznie wydobrzała. Jej Misiowatość w najlepsze zadomowiła się w nowym miejscu. Zyskała nawet wiernego przyjaciela zabaw – mastifa tybetańskiego o imieniu Bari.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE