Reklama

Jaką dietę wybrać?

Opublikowano:
Autor:

Jaką dietę wybrać? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dieta Dukana, shouth Beach, owocowa, 6-godzinna, Montigniaca, Kwaśniewskiego? W dobie prężnie rozwijającej się branży fitness, gdzie z telewizji atakują nas reklamy dietetycznych produktów, w radiu eksperci doradzają suplementy diety, a lekarz mówi, że „przydałoby się schudnąć” powstaje jedno, ale zasadnicze pytanie - jaką dietę wybrać?

Intensywny, szybki tryb życia powoduje, że jesteśmy w ciągłej gonitwie i nie mamy czasu na nic. Dlatego też staramy się poświęcać coraz mniej chwil na rzeczy mniej istotne - pozornie mniej istotne.

Jedną z takich czynności jest gotowanie i szeroko pojęte przygotowywanie jedzenia. Większość ludzi uważa, że bez sensu jest czasochłonne przygotowywanie posiłku, gdy można go zwyczajnie… kupić.

Żywność dostępna w sklepach
Jaki jest problem z gotową żywnością? Jest przetworzona! A dokładniej, stworzona z produktów, które nam szkodzą. Rodzaj ludzki zamieszkuje ziemię od wielu tysięcy lat i od początku swojego istnienia żywi się pewnymi produktami, a mianowicie tym, co upolował, lub tym, co zerwał z drzewa – jednym słowem tylko naturalne produkty! Wszak nasze ciało zbudowane jest z tego, co jemy. Naprawdę myślisz, że Twój organizm zbudowany jest z glutaminianu sodu, syropu glukozowo-fruktozowego... ?

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE