Reklama

Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Opublikowano:
Autor:

Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Teatr, festyn, spotkania graniczne, solińskie lato oraz mnóstwo aktrakcji podczas pierwszego sierpniwego weekednu.

Dzień otwarty w BdPN

4 sierpnia w godz. 9-17 zapraszamy na 45-lecie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Z tej okazji zaplanowano dzień otwarty w tamtejszym Muzeum Przyrodniczym.

Wieczory na deptaku

3 sierpnia kolejny piątek wyprzedaży. Start o godz. 18.

Bieszczadzki Festiwal Sztuk

4 sierpnia na stadionie w Czarnej od godziny 12 mnóstwo atrakcji. Wystąpią: Kapela Rymanowianie, Andrzej Szal, Figlari, Oreada oraz Żmije. Na godz. 20 organizatorzy zaplanowali zabawę taneczną. W ciągu dnia pokazy i warsztaty garncarskie, warsztaty robienia zabawek z siana, wikliniarskie, robienia lalek motanek z tkanin oraz kulinarne.

Weekend teatralny

W dniach 4-5 sierpnia na sanockim Rynku zaprezentują się: Teatr Akt z Warszawy oraz Teatr Poławiacze Pereł z Lublina. Teatr Akt wystąpi z przedstawieniem pt. "Sen Kustosza" o godz. 21. Wysoki poziom przedstawienia zapewnią: Marta Suzin, Karolina Banaszek, Joanna Ziemczyk, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Janusz Porębski i Krzysztof Skarżyński. Z kolei w niedzielę na Rynku o godz. 20 zaprezentuje się Teatr Poławiacze Pereł, grupa improwizacji komediowej. Teatr to sześciu aktorów. Trzech z nich to zawodowi aktorzy, z kolei dwóch to kabareciarze, jeden dramaturg, jeden żongler i psycholog. Improwizatorzy to: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Remigiusz Jankowski, Łukasz Szymanek, Mirosław Urban oraz Marcin Wąsowski.

Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji

W niedzielę, 5 sierpnia, zapraszamy na XXIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji, które odbędą się na placu nad Osławicą. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 15.

Będziemy mogli posłuchać między innymi: spokojnego folku w wydaniu zespołu "Łem-My" z Komańczy, występu zespołu "Kecera z Jakuban" ze Słowacji, zespołu "Radio Varna" z Lublina, grającego folk w rytmie bałkańskim. Po nich wystąpi z rockowym wykonaniem zespół  "Mr. Pollack" z Mielca.

Festyn Parafialny w Jankowcach

5 sierpnia o godz. 14.30 rozpoczęcie festynu, na którym wystąpią lokalne zespoły, o 16.30 - grupa Shantel, o 18 - Rewia ze Lwowa, zaś o 20 - grecki zespół Zorba z Krakowa. Wieczorem zabawa taneczna z zespołem Wagant. W trakcie festynu sprzedaż cegiełek z upominkami, losowanie nagród i niespodzianek, swojska kuchnia, atrakcje dla dzieci. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na potrzeby kościoła.

Solińskie Lato

W dniach 3-4 sierpnia zapraszamy na Cypel do Polańczyka, gdzie zaplanowany jest Festiwal Piosenki Żeglarskiej ekoCypel. Z kolei 4 sierpnia w Bóbrce przy świetlicy odbędzie się Dzień Bobra, zaś 5 sierpnia zapraszamy na zaporę do Myczkowiec na Bieszczadzkie Konfrontacje Kulinarne (pokaz Charlesa Daigneaulta, uczestnika programu Master Chef), a następnie na piknik rodzinny przy Wiejskim Domu Kultury. 5 sierpnia odbędzie się również festyn pod gwiazdami w Bereźnicy Wyżnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE