HOKEJ: UKS Niedźwiadki przegrywają z MOSM Tychy [FOTORELACJA]

Wiadomości Liderująca dotychczas rozgrywkom Młodzieżowej Hokej Ligi drużyna UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok uległa niespodziewanie MOSM Tychy na własnym lodowisku 1-3.

MHL, XIII kolejka:
UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - MOSM Tychy 1-3 (1-1, 0-0, 0-2)

1-0 Paweł Pisula-Jakub II Mazur - 6:30

Strzały: 40-31
Kary: 2-12

Niedźwiadki:
Filip Świderski - Tymoteusz Glazer, Michał Starościak; Szymon Dobosz, Szymon Fus, Piotr Skopiński - Jakub Najsarek, Marcin Sieczkowski, Jakub Szałajko, Adrian Dusznik, Krystian Kopiec - Sebastian Bar, Kacper Rocki; Yahor Piankrat, Volodymyr Stanko, Marcin Dulęba - Radosław Orzechowski, Mateusz Koczera; Aleks Radwański, Paweł Pisula, Jakub II Mazur.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz.

W zeszłym tygodniu w pokonanym polu pozostawione zespoły Torunia i Nowego Targu, natomiast obecny weekend i kolejną serię spotkań Niedźwiadki zaczynają niefortunnie.
Na poziomie MHL - Młodzieżowej Hokej Ligi - lider rozgrywek z Sanoka uległ na własnym lodowisku drużynie MOSM Tychy 1-3.
Wszystko zaczęło się zgodnie z planem i wzmocniona kilkoma graczami Ciarko STS drużyna gospodarzy prowadzenie objęła już w 7 minucie.
Jak miało się okazać był to jedyny gol sanoczan w sobotnie popołudnie.
Dogodnych sytuacji strzeleckich było bardzo dużo, ale w tyskiej bramce wyjątkowo dobrze spisywał się bramkarz, który zatrzymał aż 39 z 40 strzałów graczy Niedźwiadków.
Dodatkowo w 26 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Szymon Fus. Tyszanie rozstrzygnęli losy pojedynku w ciągu 100 sekund trzeciej tercji, gdy strzelili dwie bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Podopieczni Krzysztofa Ząbkiewicza podejmą w niedzielę drużynę z Janowa i będą mieli okazję do rehabilitacji.