Reklama

Grzegorz Oleniacz stawia na ciężką pracę

Opublikowano:
Autor:

Grzegorz Oleniacz stawia na ciężką pracę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotychczasowy rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku został nowym komendantem jednostki.


20 marca komendant wojewódzki st. bryg. Andrzej Babiec oficjalnie powołał na stanowisko komendanta mł. bryg. Grzegorza Oleniacza, który funkcję zastępcy pełnił od momentu przejścia st. bryg. Krzysztofa Dżugana na emeryturę. Uroczystości miały miejsce w budynku straży.

Na początku tradycyjnie wprowadzono sztandar. Następnie po przywitaniu gości, władz samorządowych, komendantów służb mundurowych oraz braci strażackiej, przedstawiono sylwetkę nowego komendanta oraz odczytano apel.

- Teraz na twoich barkach spoczywa bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sanockiego - mówił w trakcie uroczystości podkarpacki komendant wojewódzki. - To ogromna odpowiedzialność, ale wierzę, że podołasz, bo masz ku temu predyspozycje.

Z kolei nowo powołany komendant, odwołując się do słów swojego poprzednika, tłumaczył, że godny naśladowania przełożony to nie ten, który chce szybko wspinać się po szczeblach awansów i myśli o angażu, ale ten, za którym przemawia ciężka praca i zaangażowanie. Właśnie taką postawę zadeklarował komendant Grzegorz Oleniacz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE