Reklama

Gorący debiut Emilii Wituszyńskiej z Sanoka!

Opublikowano: wt, 23 kwi 2019 23:42
Autor:

Gorący debiut Emilii Wituszyńskiej z Sanoka! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostre połączenie kryminałów Pauliny Świst i filmowego „Pitbulla”. To, co było, przestaje mieć znaczenie. Czas na nowe. Czas rozpocząć niebezpieczną grę.

Odkąd Weronika dowiedziała się o śmierci Michała, swojego zawodowego alter ego, jej prywatne i zawodowe życie legło w gruzach. Niepokorna, pewna siebie, jedna z najlepszych policjantek w wydziale kryminalnym stołecznej policji. Całe dnie spędza samotnie, kojąc alkoholem ból po stracie przyjaciela. Jest na najlepszej drodze, aby zaprzepaścić to, co dotąd osiągnęła. Postawiona w sytuacji bez wyjścia, decyduje się na pomoc w rozwiązaniu kryminalnej zagadki, w którą są zamieszane osoby z pierwszych stron gazet. Jej udział jest jednak nietypowy: musi udawać dziewczynę znanego, zabójczo przystojnego aktora, aby zapewnić mu całodobową ochronę. Oboje odnoszą się do tego pomysłu lekceważąco, jednak z każdym dniem są sobie coraz bardziej potrzebni. Jaki udział w przestępstwie miał filmowy idol? Czy możliwe jest pogodzenie ze sobą dwóch silnych osobowości z dwóch kompletnie różnych światów?

 

Emilia Wituszyńska

Dotąd znana użytkownikom Wattpada, serwisu internetowego dla autorów książek w wersji online – teraz da się poznać szerszej publiczności. 15 maja 2019 ukaże się pierwsza, wydana drukiem powieść Emilii Wituszyńskiej, rodzinnie i zawodowo związanej z Sanokiem. Miłośniczki hokeja, motocykli i życia na pełnych obrotach. W sieci zdobyła szerokie grono wielbicieli, teraz czas podbić serca czytelniczek książek w wersji offline! Oto, co zdradza autorka na temat swojego debiutu:

Skąd pomysł na "Niebezpieczną grę"?

Emilia Wituszyńska: Zaczęło się od jednej sceny, która przyszła mi do głowy na zajęciach z kryminologii. Byłam właśnie w trakcie pisania innego opowiadania, więc moja wyobraźnia działała na najwyższych obrotach. Nie miałam jeszcze pomysłu jak dokładnie potoczy się fabuła, ale wiedziałam, że będzie to kryminalny romans, że jego bohaterką będzie Weronika i że Weronika będzie policjantką.

Na co kładłaś największy nacisk pisząc tę książkę? Czego czytelniczki mogą się spodziewać po lekturze "Niebezpiecznej gry"?

- Najważniejsze dla mnie były relacje głównych bohaterów, to, co jest pomiędzy nimi. Starałam się przedstawić je jak najbardziej autentycznie, chciałam też, aby każdy z bohaterów był wyrazisty, poruszający, zaangażowany w to, co robi. A do tego zabawny, czytelniczki mogą więc spodziewać się sporej dawki humoru. Mam nadzieję, że wiele z nich utożsami się z Weroniką. Jest impulsywna i pyskata, ale przy tym niezwykle wrażliwa. Do tego Przemek – nie ustępujący temperamentem swojej partnerce, co sprawia, że obydwoje tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową.

Dla kogo jest Twoja książka? Kim są czytelniczki Emilii Wituszyńskiej?

- Myślę, że „Niebezpieczną grę” polubi każdy, kto do życia podchodzi z dystansem i lubi się oderwać od otaczającej go rzeczywistości. Moja książka jest kierowana szczególnie do kobiet, które w książkach szukają odskoczni i chciałyby przeżyć niezapomnianą przygodę. Pełną niebezpieczeństw, zagadek i oczywiście - miłości. Publikując na Wattpadzie swoje dotychczasowe opowiadania zyskałam różnorodne grono czytelniczek, które lubią połączenie romansu pełnego pasji, dreszczyku emocji oraz łamania stereotypów "damy w opałach", a także są gotowe na przeżycie różnorodnych, często skrajnych emocji: radości, rozpaczy, strachu.


 

Premiera: 15 maja 2019

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece
 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE