Reklama

GMINA ZAGÓRZ. Darmowe zajęcia dla przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

GMINA ZAGÓRZ. Darmowe zajęcia dla przedszkolaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z dodatkowych zajęć z logopedii i rytmiki będą mogły skorzystać w nowym roku szkolnym przedszkolaki z Gminie Zagórz. Magistrat dostał dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą "Szczęśliwe przedszkolaki w Gminie Zagórz", który będzie realizowany z czterech miejscowych placówkach.

- Zapraszamy rodziców dzieci mających uczęszczać do oddziałów przedszkolnych w Porażu, Zahutyniu, Tarnawie Dolnej oraz w Przedszkolu Samorządowym w Zagórzu w roku szkolnym 2018/2019 na spotkania informacyjne dotyczące projektu, podczas których będzie można złożyć formularze zgłoszeniowe do projektu w ramach, którego dzieci będą mogły skorzystać z zajęć dodatkowych - zachęca zagórski magistrat.

Spotkania odbędą się:

- w Szkole Podstawowej w Porażu - 21.08.2018 r. godz. 16.30

- w Przedszkolu Samorządowym w Zagórzu - 23.08.2018 r. godz. 17.00

- w Szkole Podstawowej w Zahutyniu - 24.08.2018 r. godz. 17.00

- w Szkole Podstawowej w Tarnwie Dolnej - 24.08.2018 r. godz. 18.00

"Szczęśliwe przedszkolaki w Gminie Zagórz" to tytuł projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, który opiewa na łączną wartość prawie 760 tys. zł z czego dofinansowanie wynosi ponad 680 tys. zł.

W ramach projektu powstał nowy Ośrodek Wychowania Przedszkolnego oraz zostaną utworzone dodatkowe miejsca w istniejących przedszkolach. „Szczęśliwe przedszkolaki” będą mogły skorzystać z dodatkowych zajęć wyrównujących szanse edukacyjne dzieci.

Projekt obejmuje wsparciem dzieci uczęszczające do następujących Ośrodków Wychowania Przedszkolnego: Przedszkole Samorządowe w Zagórzu, OWP przy Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Porażu, OWP przy Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Tarnawie Dolnej, OWP przy Szkole Podstawowej w Zahutyniu.

Celem projektu jest zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Zagórz, doposażenie i realizacja dodatkowych zajęć w istniejących OWP na terenie gminy.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE