Reklama

Głosujmy na sanocki Skansen!

Opublikowano:
Autor:

Głosujmy na sanocki Skansen! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwiedzanie na wolnym powietrzu? Czemu nie! Wybraliśmy już najlepsze muzeum multimedialne, czas na skanseny. Zaczynamy głosowanie!

Ekspozycja nie musi być zamknięta w gablotach. Godnym rywalem dla muzeów są rozrzucone po całej Polsce skanseny, które mogą stać się kolejnym przystankiem podczas wakacyjnej lub szkolnej wycieczki. Prezentują nie tylko zabytkowe obiekty architektoniczne, ale i kulturę ludową czy elementy przemysłowe i techniczne.
Po udanym plebiscycie na najlepsze muzeum multimedialne, chwytamy byka za rogi. Ponownie prosimy Was o pomoc – tym razem w wyborze najciekawszego skansenu na terenie Polski.

W ostatnim czasie opublikowaliśmy listę 19 instytucji, które najbardziej spełniały wyznaczone kryteria. Poprosiliśmy także Was o swoje nominacje- wspólnie udało nam się wyłonić aż 31 instytucji z całej Polski!

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy link do wyłonionych instytucji, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych instytucji znajdą się tutaj):http://kulturaonline.pl/tag/najciekawsze,skanseny

GŁOSOWANIE

Głosowanie na najciekawszy skansen potrwa do 11 września. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Partnera cyklu – producenta słodyczy, który przygotował dla głosujących 20 słodkich zestawów. Zwycięzcy zostaną poinformowali o nagrodzie w artykule informującym o wynikach głosowania oraz mailowo.

Zwycięskie instytucje również otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:
I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce „Plastyka” lub „Design” (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.
II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce „Plastyka” lub „Design” (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.
III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce „Plastyka” lub „Design” (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE