Reklama

FINAŁ WOŚP W Sanoku. Takiego balu jeszcze nie było!

Opublikowano:
Autor:

FINAŁ WOŚP W Sanoku. Takiego balu jeszcze nie było! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzieżowy Dom Kultury włącza się w organizację Finału WOŚP w Sanoku. 12 stycznia w klubie Górnika organizuje dla dzieci “Świąteczny bal na dworze królowej talentów”. Dochód z biletów zasili konto Fundacji WOŚP.

Młodzieżowy Dom Kultury od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie przygotowuje bal dla dzieci, z tym, że w tym roku będzie on miał nieco inną formę. “Świąteczny bal na dworze królowej talentów” , bo tak będzie sie nazywał - odbędzie się 12 stycznia w Klubie Górnika w Sanoku. W rolę królowej dworu wcieli się Wiesława Skorek, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury. Będzie też księżniczka i książe oraz narrator, który wprowadzi maluchy w dworką opowieść. U dzieciaków mile widziane przebrania.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bilety w cenie 10 złotych będzie można od 2 stycznia kupić w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku przy ulicy Plac Świętego Michała 6. Początek balu o godz. 16.00.

Zebrane pieniądze zasilą Fundację WOŚP.

27 finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” i dedykowane będzie najmłodszym. Orkiestra zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE