Reklama

Finał WOŚP w Sanoku. Biegaj i pomagaj

Opublikowano:
Autor:

Finał WOŚP w Sanoku. Biegaj i pomagaj  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieg “Policz się z cukrzycą” ponownie podczas Finału WOŚP w Sanoku! Odbędzie się on w dzień Finału 13 stycznia. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka. Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału - 13 stycznia 2019 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku. Długość trasy wynosi niecałe 3 kilometry i wiedzie od rynku, przez ulicę Zamkową, 2. Pułku Strzelców Podhalańskich, Matejki, Kościuszki i 3. Maja.

LINK DO WYDARZENIA TUTAJ.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na maila na adres: [email protected] Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu. Zapisy trwają do 10 stycznia 2018 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

- Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny - mówi Łukasz Łagożny, organizator biegu.

Na mecie każdy zawodnik otrzyma ceramiczny, ręcznie robiony medal.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE