Ekoball Stal Sanok przegrywa z liderem na zakończenie rundy jesiennej [FOTORELACJA]

Wiadomości Ekoball Stal Sanok przegrywa na zakończenie rundy jesiennej na "Wierchach" po meczu stojącym na bardzo wysokim poziomie z liderem rozgrywek IV ligi Koroną Rzeszów 0-1.

IV liga, grupa podkarpacka, XXI kolejka:
Ekoball Stal Sanok - Korona Rzeszów 0-1 (0-0)

Szkoda, że ze względu na obostrzenia koronawirusowe meczu nie mogli oglądać kibice. Bardzo dobre widowisko, godne meczu lidera z drużyną pretendującą do dużo wyższej pozycji w tabeli niż jedenasta.

Bramka dla gości padła po samobójczym trafieniu Szymona Słysza w 60 minucie meczu i jego niefortunnym ruchu głową, który zdjął piłkę z rąk bardzo pewnie broniącego w meczu z liderem Piotra Krzanowskiego. Mimo że ostatni mecz rundy jesiennej przerwał zwycięską passę Ekoballu to mimo wszystko forma pod koniec tej części sezonu cieszy i napawa optymizmem przed wiosną.
Miejmy nadzieję, że wraz z nadejściem wiosny wróci też choćby względna normalność, która także przełoży się na możliwość zapełnienia choćby części trybun kibicami.

W ciekawszych spotkaniach ostatniej kolejki uzyskano następujące wyniki:

Igloopol Dębica - Czarni Jasło 2-0
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl 5-1
Karpaty Krosno - Legion Pilzno 0-1
Start Pruchnik - Piast Tuczempy 0-1

Liderem po rundzie jesiennej jest Korona Rzeszów z 43 punktami, przed Izolatorem Boguchwała (43), Piastem Tuczempy (41) i Karpatami Krosno (40).

Ekoball Stal Sanok jest na 11 pozycji z 30 punktami, na co złożyło się osiem zwycięstw, sześć remisów i siedem porażek.