Ekoball Stal Sanok pokonuje drużynę Partyzant Targowiska na swoim boisku [ZDJĘCIA]

Wiadomości W sobotnie popołudnie na sanockich "Wierchach" w końcu po komplet punktów sięgnęli zawodnicy Geo-Eko Ekoball Stal Sanok.

Gospodarze po dobrym meczu pokonali Partyzant Targowiska 2-0 (2-0). Oba gole padły tuż przed przerwą i zdobyte zostały w bardzo podobnych okolicznościach.
Najpierw w 43 minucie pierwszą bramkę zdobył uderzeniem głową Seweryn Zajdel. To trafienie możliwe było dzięki dokładnej wrzutce z rzutu rożnego.

Dwie minuty później sanoczanie zdobyli drugą bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kacper Słysz głową skierował piłkę do siatki gości.
Ekoball po 14 meczach ma 17 punktów i plasuje się na 13 pozycji w tabeli IV ligi gr.podkarpackiej.

W najbliższą niedzielę sanoczanie zagrają na wyjeździe z sąsiadem w tabeli, Wisłokiem Wiśniowa.