Reklama

ECHO każdemu odpowie

Opublikowano:
Autor:

ECHO każdemu odpowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Raz w miesiącu sanoccy franciszkanie zapraszają na ECHO - wieczory chwały i spotkania z ciekawymi ludźmi. Adresowane są one głównie do młodzieży, ale przychodzi na nie coraz więcej osób w różnym wieku.

O. Bartosz Pawłowski, gwardian sanockiego klasztoru, zaprasza celebrytów ze świata muzyki i filmu, ale też osoby, które - jak mówi - mają dobre świadectwo i pokazują chwałę Boga w swoim życiu.

Zaczęło się w grudniu 2016 r. od spotkania z Patrycją Hurlak, aktorką znaną z seriali "Klan" czy "Na wspólnej", producentką, kierowcą rajdowym i licencjonowanym sędzią sportów rajdowych. Przez ponad dwadzieścia lat zajmowała się czarną magią, która miała jej zapewnić siłę i sukces. Opowiadała o swoich doświadczeniach z m.in. kartami Tarota, horoskopami, o przerażających skutkach zamówienia u szatana "księcia z bajki", o strachu, o szukaniu miłości w licznych związkach, które zawsze się rozpadały. Znajomi podziwiali: "Zobacz, ile twoich planów się spełniło: jesteś aktorką, mimo że nie pochodzisz z Warszawy, skończyłaś kilka szkół, zaistniałaś w branży bez żadnych znajomości, udało ci się wyreżyserować i wyprodukować film w tak młodym wieku". Patrycja przekonała się jednak, że szatan nie daje nic darmo, wcześniej czy później upomni się o swoje. Ona też stoczyła długą i dramatyczną walkę o odzyskanie wolności ducha. Mówi: "Chociaż inni zazdrościli mi zawodowych sukcesów, nigdy nie czułam się szczęśliwa. Pieniądze, związki z atrakcyjnymi mężczyznami, kariera, znajomości z ludźmi kultury, biznesmenami czy politykami dawały mi jedynie pozory szczęścia. A w sercu była pustka, ciemność, lęk i głęboka rana spowodowana ciężkimi grzechami". Po nawróceniu odwróciło się od niej wielu dotychczasowych przyjaciół. "Myślą, że oszalałam" - mówi. Przestała jednak bać się o swoje życie, karierę, pracę i relacje. "Nie tęskniłam za starym życiem ani przez chwilę, bo ktoś, kto uciekł z obozu koncentracyjnego i zasmakował wolności, nie chce wracać za drut kolczasty".

Więcej w 15 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE