Reklama

Dzień Kobiet w MDK. Okaż solidarność z ofiarami przemocy domowej

Opublikowano:
Autor:

Dzień Kobiet w MDK. Okaż solidarność z ofiarami przemocy domowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 8. marca, czyli w Dniu Kobiet w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku odbędzie się kiermasz obrazów i rękodzieła lokalnych artystów, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia SOS Lesko.

Zbiórka prac, jakie trafią na kiermasz nadal trwa. Pomóc może w zasadzie każdy, kto ma ochotę podarować coś na sprzedaż. Prace można do piątku przynosić do Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku, który mieści się przy ulicy Plac św. Michała 6 w godzinach od 9:00 do 15:00. 

Swoje prace przekazali już lokalny artyści zrzeszeni m.in. w Grupie Artystów Galeria Rynek i Domu Kultury Puchatek w Sanoku oraz uczestnicy warsztatów Centrum Integracji Społecznej w Olszanicy.  
Dodatkowo przez cały czas trwania kiermaszu w MDK będzie funkcjonowało stoisko Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia SOS Lesko. Na miejscu będzie można uzyskać informacje o ofercie ośrodka oraz bezpłatnej pomocy psychologicznej i prawnej jaką można w nim uzyskać.

  Wybór daty kiermaszu nie jest przypadkowy. Chcemy w ten sposób okazać solidarność z ofiarami przemocy domowej, wskazać, gdzie mogą szukać fachowej i bezpłatnej pomocy, a przy okazji wesprzeć i pokazać, że choć nie zawsze jest łatwo, na pewno warto zrobić ten pierwszy krok i powalczyć o siebie i swoich bliskich.  

Niedziela 8 marca
Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku
Start o godzinie 11.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE