Opublikowano: pon, 23 lis 2020 06:30
Autor:

Drużyna Niedźwiadków gromi Dębicę w żakach młodszych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wiadomości Drużyna żaków młodszych UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok rozgromiła rówieśników z Dębicy aż 20-1.

Żacy młodsi, 2 runda, X kolejka:
UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - KH Dębica 20-1 (3-0, 10-0, 7-1)

Niedźwiadki:
Kacper Koczera (Paweł Kołodziej od 30:30) - Jakub Serwatko, Iga Kosturska; Piotr Robel, Alan Suchecki, Oskar Kurek - Antoni Strzyżowski, Stanisław Robel; Łukasz Burczyk, Antoni Sroka, Kacper Suchecki - Alan Radwański, Paweł Kopczyński; Oskar Bator, Gabriel Sawicki, Kacper Kłodowski - Marcel Florko, Maksym Paszkiewicz.
Trener: Mateusz Kowalski.

Sanoczanie wypracowali sobie ogromnie dużo sytuacji, przeważając bardzo wyraźnie od samego początku spotkania.

Gdy po I tercji na tablicy wyników po stronie Niedźwiadków były trzy trafienia trudno było przypuszczać, że młodzi sanoczanie zdołają zaaplikować rywalom aż 20 bramek.
Podopieczni Mateusza Kowalskiego jednak podkręcili tempo i w kolejnych 40 minutach trafili do dębickiej bramki aż 17 razy.

Pięć goli dla gospodarzy zdobył Łukasz Burczyk, a po trzy trafienia zaliczyli Alan Suchecki i Antoni Sroka.
Fantastyczna forma i skuteczność młodych graczy Niedźwiadków, którzy już nie po raz pierwszy w tym sezonie imponują skutecznością strzelecką.
Ogromne brawa dla sanockiej młodzieży. Czekamy na więcej tak korzystnych wiadomości z lodowisk, na których swoje mecze rozgrywają żacy młodsi!!