Reklama

Drugie życie zabawek - mikołajkowa akcja charytatywna

Opublikowano:
Autor:

Drugie życie zabawek - mikołajkowa akcja charytatywna  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, to dzień wyczekiwany przez każde dziecko. Niestety nie każdy otrzyma prezent, ale dzięki miejscowym społecznikom, to może się zmienić.

- Będziemy prowadzić zbiórkę używanych zabawek, które zostaną przekazane dla tych najbardziej potrzebujących. Świetlica Socjoterapeutyczna „Radość” w Ustrzykach Dolnych gromadzi wokół siebie dzieciaki dotknięte ubóstwem i niepełnosprawnością. Pragniemy sprawić tym dzieciakom radość. Zaskoczyć ich małym gestem i dać nadzieję - informują organizatorzy akcji.

W związku z tym trwa zbiórka używanych zabawek, gier planszowych i przyborów szkolnych. Podarunki można przynosić przez dwa tygodnie, od 19 do 30 listopada do Etno Galerii w Sanoku (ul. Franciszkańska 3).

- Być może jest to dobry moment i motywacja do przedświątecznych porządków. Do przeglądu zabawek, z których dzieci już wyrosły, a które są w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Dlaczego Świetlica Socjoterapeutyczna w Ustrzykach? W sanockim Domu Dziecka to czego potrzeba najbardziej to nie zabawki a zimowe ciuchy. Są tam dzieciaki od 10 do 18 lat, sporo chłopaków. Jeśli ktokolwiek zdecydowałby się i chciałby podarować zimowe ciuchy, buty wszystkie ubrania przekażemy dla sanockiego Domu Dziecka - wyjaśniają inicjatorzy akcji.

W razie dodatkowych pytań, nr tel. 503 374 929.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE