Reklama

DOMARADZ. Poszukiwany sprawca kradzieży roweru

Opublikowano:
Autor:

DOMARADZ. Poszukiwany sprawca kradzieży roweru - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat sprawcy kradzieży roweru o nazwie „Unibike vision”, do której doszło 17 lutego br., około godz. 7.40 przy sklepie Delikatesy Premium w Domaradzu.

Posterunek Policji w Domaradzu prowadzi czynności w sprawie kradzieży roweru o nazwie „Unibike viosion”, do której doszło 17 lutego br.

Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży doszło około godz. 7.40, w rejonie sklepu „Delikatesy Premium” w Domaradzu. Sprawca przyszedł pod sklep prowadząc prawdopodobnie swój rower. Zostawił go, a z miejsca odjechał rowerem „Unikike viosion”, którego właściciel w tym czasie robił zakupy w sklepie. Mężczyzna odjechał skradzionym rowerem w kierunku Golcowej i Przysietnicy.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat sprawcy tej kradzieży proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ul. Witosa 9, pod numerem  telefonu – 13 43 08 320, 47 82 91 320 lub dyżurnym 13 43 08 310, 47 82 91 310.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE