Reklama

Debaty wyborczej nie będzie. Sztab Tomasza Matuszewskiego zignorował zaproszenie na debatę

Opublikowano:
Autor:

Debaty wyborczej nie będzie. Sztab Tomasza Matuszewskiego zignorował zaproszenie na debatę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja Korso Gazety Sanockiej w miniony piątek zaprosiła obu kandydatów na burmistrza Sanoka - Tadeusza Pióro (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Tomasza Matuszewskiego (Łączy nas Sanok) na debatę wyborczą. Na zaproszenie odpowiedział jedynie sztab obecnego burmistrza, który 4 listopada powalczy o reelekcję. Sztab jego kontrkandydata, mimu kilkunastu prób kontaktu, zarówno mailowego, jak i telefonicznego, zignorował nasze zaproszenie.

Powiadomienie o debacie wyborczej wysłaliśmy w piątek (26 października) pocztą elektroniczną na adresy mailowe obu sztabów. Na zajęcie stanowiska - potwierdzenie udziału w debacie bądź odmowę, daliśmy sztabom 24 godziny. Brak odpowiedzi na maila równoznaczny był z odmową udziału w wyborczym starciu.

W wyznaczonym czasie otrzymaliśmy jedynie odpowiedź ze sztabu wyborczego Tadeusza Pióro. W odpowiedzi czytamy: "Zgodnie z wcześniejszą deklaracją jestem chętny do wzięcia udziału w debacie na zasadach, które zostały ustalone podczas spotkania z mediami w dniu 24.10.br. Pozdrawiam, Tadeusz Pióro".

Przedstawiciele Tomasza Matuszewskiego nie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do debaty. Kilkukrotnie próbowaliśmy się skontaktować z Pauliną Pasztą, szefową komitetu wyborczego Łączy Nas Sanok, ale nie odbiera od nas telefonu. Nie odpowiada też na wiadomości SMS.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE