Reklama

CZYTELNICY PISZĄ: Dzień przedszkolaka w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

CZYTELNICY PISZĄ: Dzień przedszkolaka w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku była 28 lutego organizatorem Dnia przedszkolaka.

Akcja miała na celu ułatwienie rodzicom podjęcie decyzji o wyborze szkoły podstawowej dla swoich pociech. Rodzice przy okazji obejrzeli sale lekcyjne, świetlicę, a także zapoznali się z bogatą ofertę edukacyjno-wychowawczą oraz opiekuńczą szkoły.

Spotkanie rozpoczął występ uczniów klasy pierwszej oraz wychowanków świetlicy, który był prawdziwym pokazem talentów piosenkarskich, recytatorskich, tanecznych i muzycznych. Następnie najmłodsi pod opieką nauczycieli oraz starszych uczniów barwnie przebranych za bajkowe postacie udali się na specjalnie przygotowane dla nich zajęcia sportowe, artystyczne, zabawy z robotami i konsolą Xbox. W tym czasie rodzice mogli obejrzeć prezentację ukazującą różnorodne aspekty pracy szkoły mające na celu rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci, wprowadzane od lat innowacje pedagogiczne: klasy sportowe, językowe, matematyczne, szczególne osiągnięcia uczniów w ważnych konkursach i zawodach, wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych, wyróżnienia i nagrody zdobywane w międzynarodowych projektach edukacyjnych.

Dyrekcja szkoły udzieliła odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące oferty dydaktycznej i opiekuńczej. Zadowolone buzie przedszkolaków udowodniły, że szkoła jest miejscem im przyjaznym, zaś rodzice bez obaw przyprowadzą tu swoje dzieci 1 września.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE