Reklama

Cmentarne śmieci

Opublikowano:
Autor:

Cmentarne śmieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skoszona trawa na cmentarzu Posada przy ulicy Lipińskiego leży co najmniej od dwóch miesięcy. Nikt jej nie sprząta. Dlaczego?

Pomimo że śmieci z cmentarnego kontenera wywożone są przez Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej regularnie, to trawa rzucona na uboczu nie została - jak dotąd - usunięta. Zbiornik na odpady znajduje się na jednym końcu parkingu, natomiast porzucone badyle na drugim. Czytelnik, który powiadomił nas o tej sprawie, przypuszcza jednak, że trawę skoszono znacznie wcześniej.

– To leży dłużej niż dwa miesiące, chyba od kiedy skończyli kłaść tam asfalt. Codziennie jestem na cmentarzu, więc widzę, że tego nie sprzątają.

Zbulwersowanych sprawą śmieci jest więcej. – Na groby przyjeżdżają też ludzie spoza miasta – dodaje Marianna z Sanoka. – Zobaczą taką gnijącą kupkę siana pod krzyżem i co sobie pomyślą? Dziwi więc fakt, że nikt tego nie zgłosił do administracji cmentarza na Posadzie. To do obowiązków SPGM należy utrzymanie czystości i porządku na nekropolii – dodaje.

Więcej w 32 numerze Korso Sanockie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE