Reklama

Chłop żywemu nie popuści

Opublikowano:
Autor:

Chłop żywemu nie popuści - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Brak porozumień z prywatnym właścicielem doprowadził do kuriozalnej i niebezpiecznej sytuacji na osiedlu Szklana Górka.

Długo ciągnęła się sprawa porozumienia miasta z właścicielem działki przy ulicy Zagumnej, który wygrodził betonowymi kręgami niebezpieczny zjazd. O wyjaśnienie sporu w czasie ostatniej sesji Rady Miasta Sanoka apelowała radna Teresa Lisowska.

- Prosiłabym pana burmistrza o poinformowanie mieszkańców, że problem zostanie na razie zażegnany. Telefonów jest dużo, a zainteresowanie mieszkańców dzielnicy Posada ogromne - mówiła w trakcie sesji radna.

Objazdowa Komisja Infrastruktury, która gościła na miejscu w ubiegłym roku, stwierdziła, zdaniem radnej Lisowskiej, że wszystko idzie w dobrym kierunku i jest wypracowane rozwiązanie z właścicielem, na które ten się zgadza.

W chwili obecnej opracowywane jest kolejne studium uwarunkowań, po zgłoszeniu szeregu uwag przez mieszkańców. Radna, zwracając się do burmistrza, zaproponowała, by informować mieszkańców na bieżąco, co dalej z tą sprawą się dzieje i czy znajdzie się jakieś rozwiązanie. Ostry zjazd zagrodzony betonami zagraża kierowcom i pieszym.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE