Reklama

Chcieli wywieźć części samochodowe warte ponad 200 tysięcy złotych!

Opublikowano: czw, 18 kwi 2019 17:53
Autor:

Chcieli wywieźć części samochodowe warte ponad 200 tysięcy złotych! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Medyce strażnicy graniczni zatrzymali skradzioną w Rumunii ciężarówkę. W ostatnich dniach, na tym samym przejściu granicznym zanotowano także kilka prób wywozu części ze skradzionych w Europie pojazdów. Łączna wartość zatrzymanych przedmiotów przekracza 200 tys. złotych.

Samochód ciężarowy marki Iveco zatrzymano dzisiaj (18 kwietnia) we wczesnych godzinach porannych na przejściu granicznym w Medyce. Pojazd próbował wywieźć na Ukrainę 47-letni obywatel tego kraju. Mundurowi z SG ustalili, że ciężarówka  warta ok 110 tys. złotych jest w zainteresowaniu służb kilkudziesięciu krajów w związku z kradzieżą zgłoszoną w Rumunii.  

Funkcjonariusze SG z Medyki nie dopuścili również do wywozu części pochodzących ze skradzionych pojazdów. 9 i 10 kwietnia zatrzymali podzespoły i elementy karoserii z dwóch mercedesów skradzionych we Francji.

Z kolei 13 kwietnia zatrzymano podzespoły z pojazdów marki Kia i Mercedes oraz ukryty pod oponami, rozłożony na części motocykl marki BMW wart ok 90 tys. złotych

Zatrzymane pojazdy oraz podzespoły zostały przekazane Policji.

W bieżącym roku funkcjonariusze SG z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali skradzione pojazdy oraz pochodzące z nich podzespoły o szacunkowej wartości 2,2 mln złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE