Reklama

Chciał nielegalnie wwieźć do Polski prawie 100 tysięcy złotych

Opublikowano: ndz, 3 lut 2019 20:57
Autor:

Chciał nielegalnie  wwieźć do Polski prawie 100 tysięcy złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości KROŚCIENKO. Podczas kontroli na przejściu granicznym w Krościenku, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej ujawnili ponad 2 g marihuany u jednego z podróżnych.

- 30 stycznia br. funkcjonariusze Oddziału Celnego w Krościenku wytypowali do szczegółowej kontroli wjeżdżający do Polski samochód osobowy, którym podróżowały cztery osoby. Podczas rewizji pojazdu, w bagażu jednego z podróżnych funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wykryli 2,017 g marihuany. Do przemytu narkotyku przyznał się 19- letni kierowca, który usłyszał zarzut przywozu na terytorium RP środków odurzających – poinformowała Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Tego samego dnia na przejściu granicznym w Medyce, podczas kontroli podróżującego do Polski obywatela Ukrainy, funkcjonariusze wykryli niezgłoszone środki pieniężne w wysokości 99 tys. złotych.

- W związku z niedopełnieniem obowiązku dokonania zgłoszenia środków płatniczych, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 4 500 zł – informuje Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE