Reklama

Budują na potęgę

Opublikowano:
Autor:

Budują na potęgę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zarszynie powstanie dom dzienny dla seniorów, w Bażanówce boisko wielofunkcyjne, natomiast Pastwiska nadal realizują bodaj najważniejszą inwestycję w historii gminy - Regionalne Centrum Pamięci Kardynała Karola Wojtyły.

W Zarszynie powstaje Dom Dzienny Senior Plus. Koszt inwestycji to 300 tys. złotych. Program jest naturalnym rozszerzeniem świadczeń Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla obywateli, które rozpoczęło 500 plus. 

- Został ogłoszony przetarg - tłumaczy urzędnik UG Zarszyn. - W tym roku mamy wykończyć budynek i wyposażyć. Na początku 2018 roku obiekt ma być gotowy. Mieścić się będzie w Zarszynie obok placu zabaw i siłowni zewnętrznej.

To już pewne, że Bażanówka będzie miała boisko wielofunkcyjne. O takich planach pisaliśmy w naszej gazecie 29 czerwca.
- Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dotację na lata 2017-2018 - twierdzi pracownik UG Zarszyn. -  Przygotowujemy się do przetargu.

Powstaje Centrum Pamięci Kardynała Karola Wojtyły w Pastwiskach. W tej chwili trwają prace w domu ludowym. - Jeszcze w tym roku dokonamy docieplenia elewacji z pieniędzy przekazanych przez władze województwa podkarpackiego - potwierdza inwestor. - Wczoraj otrzymaliśmy umowę opiewającą na kwotę 100 tys. zł. Zaś kolejne 100 tys. pochodzi z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki czemu możemy ten projekt realizować. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE